Sveikata > Ligų prevencija > Pagalba sutrikusiam...
 

Pagalba sutrikusiam virškinimui – iš gamtos


2012 04 27 | Autorius: Mama.lt
 

Pagalba sutrikusiam virškinimui – iš gamtos

Virškinimo sutrikimus laikas nuo laiko patiria kas antras pasaulio gyventojas. Vienas dažniausiai pasitaikančių virškinimo negalavimų – funkcinė dispepsija, pasireiškianti diskomforto, pilnumo ir spaudimo skrandyje jausmu, pilvo pūtimu bei kitais nemaloniais pojūčiais. Liaudies medicinoje nuo seno šiems nemaloniems virškinimo negalavimų pojūčiams šalinti naudojami artišokų, rozmarinų, ciberžolių ir pipirmėčių ekstraktai, pasižymintys virškinimą gerinančiomis savybėmis.

Artišokai
Artišokai rekomenduojami skrandžio ir virškinamojo trakto susirgimų profilaktikai: jie aktyvina žarnyno veiklą, gelbsti nuo vidurių užkietėjimo. Artišokuose esančios veikliosios medžiagos padeda apsaugoti kepenis nuo žalingo toksinų poveikio, skatina tulžies gamybą, riebalų virškinimą.

Rozmarinai
Kvapiųjų rozmarinų lapuose yra iki 2 procentų eterinio aliejaus. Augalas mažina dujų kaupimąsi, padeda gerinti virškinamojo trakto darbą, skatina tulžies bei skrandžio sulčių išsiskyrimą.

Ciberžolės
Pagrindinės ciberžolių šakniastiebio sudedamosios dalys yra kurkuminoidai. Kurkuminas vartojamas gydant virškinimo sutrikimus. Ciberžolės auga Indijoje ir yra naudojamos kaip prieskonis, kario sudedamoji dalis.

Pipirmėtės
Pipirmėčių aliejus turi specifinį kvapą bei deginantį, šaldantį skonį. Jis skiriamas gerti dispepsijos atveju, ypač kartu su kitais aliejais arba augalinėmis sudedamosiomis dalimis. Pipirmėčių aliejus žymiai sumažina skrandžio rūgštingumą, epigastrinį skausmą, spazmus.

Iš šių veiksmingai padedančių gerinti virškinimą augalų gaminamas kompleksinis maisto papildas normaliai virškinimo organų, žarnyno ir kepenų funkcijai palaikyti „VERDIN Gastro Complexx“. Stiprus augalinis ekstraktas stimuliuoja natūralų virškinimo procesą ir efektyviai padeda šalinti sutrikusio virškinimo pojūčius.
 


 
Taip pat skaitykite
Gripas – tai kvėpavimo takų infekcija, kurią sukelia gripo virusas. Jo sezonas tęsiasi nuo lapkričio iki kovo. Vaikai serga gripu 2-3...

Žmonės ilgą laiką stengėsi atrasti būdą, kaip efektyviai, pigiai ir greitai apsisaugoti patiems ir apsaugoti savo vaikus nuo baisiausių...

Tai patys elementariausi sveikos gyvensenos būdai, kurie saugos jūsų dantukus. Tai leis išsaugoti ne tik sveikus dantis, bet ir visą...

Visi žinome, kad šių laikų maisto produktai, perėję apdorojimo, perdirbimo, genetinių mutacijų ir cheminių trąšų atakų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Gvidas