Nėštumas > Kontracepcija > Nutraukto lytinio akto...
 

Nutraukto lytinio akto pliusai ir minusai


2014 09 14 | Autorius: Mama.lt, flickr.com nuotr.
 

Nutraukto lytinio akto pliusai ir minusai

Nutrauktas lytinis aktas – senelių ir netgi prosenelių išbandytas kontracepcijos metodas. Ir kaip bebūtų keista, nepaisant kontraceptikų gausos, šis metodas yra vienas populiariausių tiek tarp patyrusių ir aktyvių šeimyninių porų, tiek ir tarp jaunimo.

Iš pradžių apie sąvokas. Iš fiziologinės pusės nutrauktas lytinis aktas (NLA) reiškia, kad vyras ištraukia lytinį organą prieš pat ejakuliaciją (sėklos išsiveržimą), ir ji įvyksta bet kur, tik ne moters vaginoje. Ar tai pasiteisina ir ko galima tikėtis iš tokio lytinio akto – peržiūrėkite žemiau išvardintus pliusus ir minusus.

Pliusai

Prieinamumas. Šis metodas iš tiesų visiems žmonėms prieinamas ir yra visiškai nemokamas, o tai reiškia, kad jį galima naudoti bet kada. Nereikia skaičiuoti vaisingų dienų, gerti pagal grafiką tablečių. O juk, ko gero, pas kiekvieną buvo tokios situacijos, kai noras ir aistra buvo tokie stiprūs, kad kontraceptikų nebuvimas negalėjo sustabdyti situacijos. Taigi, tiems, kas vis dar nesiruošia tapti tėveliais, patartina rinktis nutrauktą lytinį aktą.

Paprastumas. Dauguma moterų į oralinius kontraceptikus žvelgia taip pat, kaip į spiralę – gana skeptiškai. Tikrai gausu straipsnių ir įvairių moterų nuoskaudų forumuose, kai tabletėmis yra pažeidžiamas natūralus moters bioritmas. Be to, oralinius kontraceptikus reikia vartoti reguliariai, griežtai laikantis grafiko. Vieną kartą praleisti – gali save tik nubausti. Norėdamos išvengti tokių sunkumų, dauguma moterų sutinka „nutrauktam skrydžiui“.

Įspūdžių ryškumas. Labai dažnai partneriai, tiek vyrai, tiek ir moterys, nenori naudotis prezervatyvais. Vyrai skundžiasi, kad naudojant ultraplonus egzempliorius vis tiek sumažėja penio jautrumas, ir dažnai lygina seksą su prezervatyvu ir plaukiojimą su guminiais batais. O dailiosios lyties atstovės prisipažįsta, kad tokio lytinio akto metu neišsiskiria drėgmė ir labai greitai dingsta susijaudinimas. Todėl NLA atveju procesas prilygsta natūraliam, o partneriai gali pajusti maksimalius išgyvenimus, pojūčius ir malonias emocijas.

Minusai

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Jei pametinukai – anaiptol ne jūsų svajonė, vos atsigavus po gimdymo tenka spręsti galvosūkį: kaip apsisaugoti nuo nepageidaujamo...

Išsiaiškinti padės testas.

Kaip išvengti neplanuoto nėštumo? Ši problema – ne iš iliuzionisto kepurės XX amžiuje ištrauktas...

Efektyvaus, patikimo ir saugaus kontracepcijos būdo pasirinkimas – problema, kuri aktuali moterims bet kuriame amžiuje.

Rašyti komentarą

 
Egis
2015-01-10 21:37:15
jei 30 mg dozė veikia per silpnai gydytojas gali rekomenduoti ją padidinti iki 60 mg.
radau
2015-01-05 11:34:58
info, kad priligy tiekiamas tabletėmis po 30 ir 60 mg. Kaip žinoti kokią dozę pasirinkti, kad vaistas būtų veiksmingas?
Julius
2015-01-02 21:14:40
tabletė pripratimo nesukelia ir efektyvi jau išgėrus pirmąją dozę.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Nojus