Sveikata > Ligų prevencija > Kaip išsaugoti sveikus...
 

Kaip išsaugoti sveikus dantis?


2014 03 24 | Autorius: Mama.lt, sxc.hu nuotr.
 

Kaip išsaugoti sveikus dantis?

Išvengti dantų karieso yra žymiai paprasčiau ir efektyviau nei gydyti dantis, juos plombuoti ar atlikti kažkokias kitas odontologines operacijas. Be to, tai yra žymiai pigiau bei ne taip skausminga. Juk kilusios problemos jums gali labai brangiai kainuoti.

Jei norite sužinoti, kaip išsaugoti sveikus dantis natūraliu būdu (be chemijos ar įprasto gydymo), štai keletas patarimų:

• Valgykite daugiau produktų, kuriuose gausu šarmo. Šarmas suteikia kaulams stiprumo ir sveikumo. Atitinkamai, vartodami produktus, turtingus šarmu, užkertate kelią kariesui. Tarp tokių produktų galima įvardinti vaisius ir daržoves.

• Subalansuokite rūgščių pusiausvyrą. Padidėjęs rūgštingumas gali pakenkti pH pusiausvyrai organizme, o tai skatina ir kalcio netekimą. Kalcis, kaip žinote, yra atsakingas už kaulų sveikatą. Stenkitės valgyti kuo mažiau produktų, kuriuose gausu rūgščių ir cukraus, kadangi jie kelia rūgštingumą ir trikdo pH balansą organizme.

• Valgykite šviežias daržoves. Apdirbus jas termiškai, daržovės netenka maistingų medžiagų, kurios yra svarbios ląstelių augimui. Valgykite šviežius vaisius nors karts nuo karto, kad organizmas gautų kiek įmanoma daugiau maistingų medžiagų.

• Vartokite arbatmedžio aliejų. Naudokite šį aliejų kasdien gamindami maistą, taip pat juo galite ir skalauti burną. Arbatmedis iš tikrųjų gali apsaugoti jūsų dantis nuo bakterijų dauginimosi, kurios kenkia dantų emaliui.

• Gerkite kuo daugiau vandens. Vanduo reikalingas seilių atsiradimui. O seilės labai svarios norint išsaugoti sveiką burnos ertmę. Jose yra svarbūs fermentai, kurie padengia dantis ir apsaugo juos nuo mikrobų.

Tai patys elementariausi sveikos gyvensenos būdai, kurie saugos jūsų dantukus. Tai leis išsaugoti ne tik sveikus dantis, bet ir visą organizmą.
 


 
Taip pat skaitykite
Gripas – tai kvėpavimo takų infekcija, kurią sukelia gripo virusas. Jo sezonas tęsiasi nuo lapkričio iki kovo. Vaikai serga gripu 2-3...

Žmonės ilgą laiką stengėsi atrasti būdą, kaip efektyviai, pigiai ir greitai apsisaugoti patiems ir apsaugoti savo vaikus nuo baisiausių...

Visi žinome, kad šių laikų maisto produktai, perėję apdorojimo, perdirbimo, genetinių mutacijų ir cheminių trąšų atakų...

Psichologai teigia, jog priklausomybė nuo kompiuterio yra tokia pati kaip ir priklausomybės nuo tabako, alkoholio, narkotikų, azartinių...

Rašyti komentarą

 
admin
2013-11-21 09:29:02
Tinklalapyje k r u t y s taskas lt apie krutines ir liemeneles, krutu ligas, apatiniu kelnaiciu mados kitimus ir daug kitos informacijos apoe krutu vezi ir ligas
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Kamile