Nėštumas > Kontracepcija > Kaip išsirinkti prezervatyvą
 

Kaip išsirinkti prezervatyvą


2013 04 05 | Autorius: Mama.lt, sxc.hu nuotr.
 

Kaip išsirinkti prezervatyvą

Kad seksas turi būti saugus, ko gero, aiškinti nereikia. Ir priemonių yra nemažai, tačiau vieną pagrindinių rolių čia atlieka prezervatyvas. Atrodytų, ar gali būti paprasčiau? Nuėjau ir nusipirkai pagal savo poreikį. Tačiau ne viskas taip paprasta.

Kur?
Prezervatyvų galite įsigyti ir kioske, tačiau klausimas, ar verta? Neaiškus gamintojas, abejotina kokybė ir neaišku, kaip jis buvo saugotas – juk prezervatyvams reikalingos tam tikros laikymo sąlygos: saulės spinduliai, aukšta temperatūra. Šie faktoriai pažeidžia lateksą ir prezervatyvas saugantis nuo infekcijų bei nėštumo tampa netinkamu. Niekas nėra apsaugotas ir nuo to, kad nuobodžiaujantis pardavėjas dėl smagumo ėmė ir pradūrė prezervatyvą adata. Todėl rinkitės vaistinę, kad nebūtų išimčių.

Galiojimo laikas
Prezervatyvai, kaip ir bet kuri prekė, turi galiojimo laiką. Dažniausiai 5 metus. Paprastai prezervatyvai į parduotuvių lentynas papuola jau pragulėję 10-15 metų sandėliuose. Jei ant pakuotės nėra gaminimo datos, išsiaiškinkite partijos numerį – jame dažniausiai būna pažymėti ne tik metai, bet ir tiksli data. Pirkdami prezervatyvus, atkreipkite dėmesį į pakuotę: jei ji deformuota, pažeista – geriau ją palikite lentynoje. Apie nekokybišką prekę ir blogas gaminio kvapas. Jei prezervatyvo galiojimo laikas pasibaigęs, jis 99 proc. suplyš.

Dydis
Visų pirma dydžiu daug kas ir domisi, tačiau dažnai jo ir nebūna, arba dydis neatitinka tikrovės. Pagal ES standartus, nominalus prezervatyvo ilgis turi būti 44-56 mm (pastaba: ne diametras). Tačiau pagal vėlesnius ES standartus šis ilgis gali 49-56 mm. Todėl Europoje yra įprasta leisti trijų dydžių prezervatyvus: 49, 52 ir 56 mm. Labiausiai paplitęs – 52. Jei ilgį paversti į diametrą, gautųsi 31, 33 ir 35 mm.
Prezervatyvas turi atitikti lytinio organo dydį. Per dideli prezervatyvai gali lengvai nuslysti, o per maži jums bus nepatogūs. O juk vaistininkui tas pats, kokį dydį jūs perkate. Svarbiausiai – mokėjimas naudotis.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Jei pametinukai – anaiptol ne jūsų svajonė, vos atsigavus po gimdymo tenka spręsti galvosūkį: kaip apsisaugoti nuo nepageidaujamo...

Nutrauktas lytinis aktas – senelių ir netgi prosenelių išbandytas kontracepcijos metodas.

Išsiaiškinti padės testas.

Kaip išvengti neplanuoto nėštumo? Ši problema – ne iš iliuzionisto kepurės XX amžiuje ištrauktas...

Rašyti komentarą

 
NSO
2018-03-19 11:31:54
Jeigu tikrai kam reikia pagalbos dėl"greito baigimo" tai išbandykite stud 100 uždelsėja. Jeigu jis nepadės tai jums niekas nepadės :) https://prezervatyvai.com/uzdelsejai/3100004299-stud-100-delay-spray
Arvydas
2018-03-19 11:28:30
Prezervatyvai internetu pigiau https://www.prezervatyvai.net/ Plačiausias Durex prezervatyvų pasirinkimas bei žemiausios kainos Lietuvoje. Visada akcija prezervatyvams. Šaunu tai, kad jei randate kitur prekę pigiau tai gaunate papildomą nuolaidą.
mante
2016-12-09 17:34:27
Renkuosi tik www.sargiai.lt , siuncia labai greitai ir kainos tikrai geriausios ir pasirinkimas
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Dominykas