Nėštumas > Planavimas > Kaip planuoti vaiką? 10...
 

Kaip planuoti vaiką? 10 patarimų


2014 08 17 | Autorius: Mama.lt, sxc.hu nuotr.
 

Kaip planuoti vaiką? 10 patarimų

Kai moteris ir vyras nusprendžia pradėti vaiką, jie paprastai supranta, kad tai – vienas iš svarbiausių ir atsakingiausių sprendimų jų gyvenime. Tačiau ne visuomet moterys teisingai įvertina savo fizinį ir moralinį pasiruošimą nėštumui – tai juk viena iš nelengvųjų gyvenimo užduočių.

Štai 10 patarimų, kurie leis pasiruošti vaiko pradėjimui ir nėštumui – pirmiems motinystės žingsniams. Taigi, jei planuojate tapti motina, tačiau tuo pačiu ir sumažinti problemas nėštumo metu, tuomet ženkite šiuos žingsnius kartu su mumis.

1. Atlikite visus reikiamus ir įvairiapusius medicininius tyrimus.
Netgi jei būsimieji tėvai šiuo metu nesiskundžia sveikatos problemomis, tokie tyrimai yra būtini, ypatingai moteriai. Dar prieš bandant pastoti, aplankykite ginekologą, urologą, terapeutą, genetiką ir papasakokite jiems apie savo planus. Gydytojai jums atliks reikiamus tyrimus bei nukreips reikiamoms analizėms: nuo genetinių iki šlapimo. Norint galima atlikti platų medicininį tyrimą.

2. Aplankykite stomatologą.
Jau seniai yra žinoma, kad sugedę dantys arba dantenos ne tik gadina sveikatą, bet gali iššaukti ir priešlaikinį gimdymą. O kadangi nėščiosioms yra sunku gydyti dantis (negalima atlikti rentgeno ir nuskausminti), todėl geriausiai juos išsigydyti dar iki pradėjimo.

3. Pasirūpinkite normaliu svoriu.
Nėštumui gali neigiamai atsiliepti tiek antsvoris, tiek ir svorio trūkumas. Sužinokite savo svorio normas ir stenkitės sunormalizuoti jį. Jei nepasiseka to padaryti savarankiškai, pasinaudokite gydytojo dietologo konsultacija arba užsisakykite asmeninį valgiaraštį internetu.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vaikutį planuojančios poros neretai susiduria su skaudžia realybe - retam pavyksta pastoti taip greitai, kaip norėtųsi. Medikai ramina, kad...

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje poros vis dažniau susiduria su sunkumais siekiant susilaukti vaikų. Tam įtakos turi daugybė veiksnių: genai,...

Poros, kurios jau praėjo sėkmingą pagalbinio apvaisinimo kelią, galės raštišku sprendimu leisti „įsivaikinti“...

Valstybė jau yra pasiruošusi sudaryti sąlygas teikti svarbiausias pagalbinio apvaisinimo paslaugas vaikų susilaukti norinčioms, bet...

Rašyti komentarą

 
nomeda
2016-04-06 09:54:58
Na nepasakyčiau, kad čia jau tokia nesąmonė. Yra tame tiesos. O visos negalinčioms pastoti, rekomenduoju išbandyti štai šiuos aparatėlius http://biomed.lt/57-naturalus-seimos-planavimas Tikrai patogus būdas.
Nesąmonė
2012-10-02 21:30:21
kvailesnio straipsnio su daugybe nieko vertų patarimų ir teiginių dar neteko skaityti
siaubas
2012-09-25 10:15:10
pastokite tik sveika...
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (184)
enrika