Bendruomenė > Padėkime augti > „Padėkime augti“...
 

„Padėkime augti“ pristato naująjį laidos veidą - Laurą Imbrasienę


2012 12 18 | Autorius: Padėkime augti
 

Antrus metus skaičiuojanti laida „Padėkime augti“ senuosius metus palydės su nauja vedėja Laura Imbrasiene, kuri pakeis iki šiol laidos vairą laikiusi Donatą Baumilą.

Jau artimiausioje laidoje - gruodžio 22 d. - debiutuos nauja vedėja – Laura Imbrasienė. Nauju „Padėkime augti“ veidu tapsianti mama ir patyrusi laidų vedėja Laura sako, kad dalindama patarimus tikisi padėti ne tik kitiems tėveliams atsakyti į jiems rūpimus klausimus, bet ir pačiai išgirsti daug naudingų dalykų.

„Man negali būti nieko svarbiau už šeimą, už man brangių žmonių sveikatą ir spindesį jų akyse. Gal todėl man labai svarbūs atsakymai, galintys atsakyti į gyvenimo kelyje iškilusius klausimus, sprendimai, palengvinantys ar sušvelninantys tam tikras keblias situacijas“, - savo vertybes vardina Laura.

Laurai Imbrasienei laidos vedėjos duona jau pažįstama, tačiau iki šiol vestos laidos buvo daugiau pramoginio stiliaus. Naujame amplua pasidorysianti žavi mama sako, jog džiaugiasi nauja galimybe pabūti šiek tiek kitokia, pabūti labiau savimi – mama.

„Augindama sūnų supratau, kad iš vaikų mes galime išmokti labai daug, tik reikia jiems leisti mus mokyti arba mokytis drauge. O kai yra daug nuomonių, patirčių, klausimų, diskusijų viskas tik įdomiau. Gera dalintis ir reikia tai daryti, nes tada galime padeti vieni kitiems, padėti augti“, - sako 9 metų sūnų Mantą auginanti Laura.

Anot L.Imbrasienės, dar vaikystėje mamos aiškiai suformuota vertybių skalė, teisingas auklėjimas ir bekraštė meilė davė puikius pamatus, o baigti edukologijos mokslai taip pat pravers naujame darbe.

Jau šį šeštadienį Laura kartu su laidos kūrybine komanda bandys atsakyti į laidos žiūrovų klausimus: ar vaikų nevalgymo priežastys nėra pačių tėvų problema? Kaip įveikti apsipirkimo su vaikais misiją? Kokie audiniai tinkamiausi vaikų drabužiams?

Rubrikoje „Gaminame vaikams“ Kūčių stalą Laura ruoš kartu su savo sūnumi Mantu.

„Padėkime augti“ kaip visada - šeštadienį 10 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Laidos „Padėkime augti“ reportažus galima peržiūrėti ne tik laidos interneto svetainėje www.padekimeaugti.lt, YouTube kanale, Lietuvos ryto televizijos portale, bet ir tėvelių pamėgtame portale www.mama.lt. Žiūrovų klausimų laidos kūrybinė grupė laukia el. paštu, facebook grupėje ir http://www.mama.lt/bendruomene/padekime-augti portale.


 
Taip pat skaitykite
Kaip sėkmingai įvykdyti apsipirkimo su vaikais misiją? Ko reikia mamoms mamų kambariuose? Juk apsipirkimas su mažyliais kartais gali tapti...

Daugelio tėvelių patirtis rodo, kad ne visi vaikai turi gerą apetitą. Kodėl mūsų mažieji kartais tampa nevalgiukais? Kokios viso to...

Reportaže paneigsime seną mitą apie audinius, apie jų tinkamumą gerąsias ir savybes. Nuo mūsų mamų ir močiučių laikų gyvuojantis...

Šiuo reportažu pradedame nedidelį projektą, kurio metu pamėginsime išsiaiškinti, kokių saugumo priemonių imasi tikrieji...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Dominykas