Bendruomenė > Padėkime augti > Laidos „Padėkime...
 

Laidos „Padėkime augti“ anonsas: Kartų bendravimas per anglų kalbos pamokėles


2013 01 03 | Autorius: Padėkime augti
 

Šio šeštadienio laidos „Padėkime augti“ žiūrovų laukia neeilinis pasakojimas apie Olga iš Brazilijos, kurios vaikystės istoriją vizualizavo moksleiviai, dalyvavę tarptautinės programos „Kartų mokymasis kartu” projekte „My story”.

Ką tik palydėti 2012 m. Europoje buvo minimi, kaip kartų solidarumo metai. Skirtingo amžiaus žmonių nesusikalbėjimas daugelyje šalių įvardijamas, kaip opi problema. Taip mano ir Soros international House organizacijoje anglų kalbos besimokantys paaugliai, kurie rinko ir filmavo 20 amžiaus antros pusės gyvenusių žmonių patyrimus, išgyvenimus.

Mokinių nufilmuota ponios Olgos augusios Brazilijoje gyvenimo istorija, kurią peržiūrėjo ir kitų klasių paaugliai tapo puikia mokymosi priemone. Savo nuomonę apie emigraciją formuojantys mokiniai, galėjo kartu su kitais klasės draugais bei anglų kalbos mokytojais, diskutuoti apie emigraciją prieš 50 metų ir dabar.

Suaugusiųjų švietimo savaitės „Kartų mokymasis kartu” renginiai Soros international House kalbų mokykloje vyksta kiekvienais metais. Šios programos projekto „My story” tikslas - perteikti skirtingų kartų patirtį kitais būdais be moralizavimo ir pamokymų, tad itin mėgstanmas jaunuolių tarpe.

Be Olgos istorijos laidoje „Padėkime augti“ šį šeštadienį išvysite atsakymus į klausimus: ar vaikų maitinimas naktimis, gali pakenkti pirmiesiems mažylių dantukams? Kokius patarimus renkantis saugos kedutę vaikams dalina profesionalūs lenktynininkai? Laukiame Jūsų prie žydrųjų ekranų 10 val. per Lietuvos ryto televiziją.

Laidos „Padėkime augti“reportažus galima peržiūrėti ne tik laidos interneto svetainėje www.padekimeaugti.lt, YouTube kanale, Lietuvos ryto televizijos portale, bet ir tėvelių pamėgtame portale www.mama.lt. Žiūrovų klausimų laidos kūrybinė grupė lauks el. paštu, facebook grupėje ir http://www.mama.lt/bendruomene/padekime-augti portale. 
Taip pat skaitykite
Kaip sėkmingai įvykdyti apsipirkimo su vaikais misiją? Ko reikia mamoms mamų kambariuose? Juk apsipirkimas su mažyliais kartais gali tapti...

Daugelio tėvelių patirtis rodo, kad ne visi vaikai turi gerą apetitą. Kodėl mūsų mažieji kartais tampa nevalgiukais? Kokios viso to...

Reportaže paneigsime seną mitą apie audinius, apie jų tinkamumą gerąsias ir savybes. Nuo mūsų mamų ir močiučių laikų gyvuojantis...

Šiuo reportažu pradedame nedidelį projektą, kurio metu pamėginsime išsiaiškinti, kokių saugumo priemonių imasi tikrieji...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
dominykas