Namai > Buitis > Amžinos jaunystės kvapai
 

Amžinos jaunystės kvapai


2013 02 12 | Autorius: www.loccitane.lt
 

Amžinos jaunystės kvapai

Daugelis mūsų patyrimų pasąmonėje yra įprasminami kvapu. Bėgant laikui daugelį išgyvenimų žmonės pamiršta, tačiau netikėtai, iš giliausių atminties klodų prisiminimai sugrįžta. Neretai to kaltininkas būna kvapas su kuriuo susiduriame kasdieniniame gyvenime ir esame jį pajautę jau anksčiau. Ne veltui sakoma, kad kvapas - intensyviausia mūsų atminties forma.

Šiais laikas kvėpinimosi ritualas tampa įpročiu, kuris tarsi pratęsia aprangos sukuriamą žmogaus įvaizdį bei sustiprina gerą savijautą. Kvapais siekiama pabrėžti savo asmenybę, vilioti mylimuosius, pažymėti savo erdvės ribas.

Apie tai, kaip tinkamai pasirinkti kvapus bei to pasekoje aplinkiniams palikti gerą įspūdį, pasakoja L‘Occitane produktų vadovė Kristina Birgelė.

Kvapai pagal veiklą

Kvėpinimosi ritualus ir rekomenduojamų kvapų pobūdį galima susikirstyti į keletą grupių. Kvapai laisvalaikiui, oficialiems renginiams bei darbui. Kiekvienoje iš šių gyvenimo situacijų patartina rinktis skirtingus kvapus.

Laisvalaikiui labiau tinka gaivūs bei natūralūs kvapai.

„Neįpareigojančioms akimirkoms geriausiai tinka natūralūs gamtos kvapai, alsuojantys švelniu, subtiliu gėlių ir vaisių aromatu ar dvelkiantys vandenynu. Tokie aromatai ne tik atspindi akimirkos žavesį, bet ir padeda atsipalaiduoti“, - pasakoja K. Birgelė.

Natūralūs, gamtos kvapai skaniai kvepia ir teigiamai veikia žmogaus kūną bei sielą, dvelkia ramybe ir subtilumu.

Oficialiam renginiui tinka švelnus, dėmesį patraukiantis, bet jo neblaškantis kvapas. Toks kvapas atpalaiduoja aplinkui susibūrusius žmones ir sukuria tinkamą atmosferą bendravimui.

Ofise naudoti kvepalus nerekomenduotina, tai gali erzinti aplinkinius ir to pasekoje sukurti blogą atmosferą kolektyve. Atliktos apklausos metu buvo nustatyta, kad ryškus kvapas blaško dėmesį, neigiamai veikia koncentraciją. Didžioji dalis respondentų pažymėjo, kad juos erzina bendrose patalpose pastoviai tvyrantis stiprus kvepalų aromatas.

Tiesa, oficialiam derybiniam susitikimui kvepalai - geras palydovas, tačiau čia renkantis kvepalus reikia būti atsargiam. Kvepalai turi pabrėžti statusą bei profesionalumą. Negalima rinktis švelnių, gaivių kvapų, kurie aplinkiniams gali perteikti klaidingą įspūdį, kad susidūrė su vėjavaike.

„Nors ofise naudoti kvepalus nerekomenduotina, tačiau kvepėti nedraudžiama. Galima rinktis gaivią dušo želė, šampūną, naudoti kvepiantį rankų, kūno kremą ar tepamuosius kvepalus“, - pasakoja L‘Occitane produktų vadovė K. Birgelė.

Naudojant to paties kvapo dušo prausiklį, pienelį, aromatas ant kūno išlieka ilgiau. Kaip ilgai kvapas išsilaikys, priklauso nuo daug faktorių, t.y. individualios kūno „chemijos“, aromato sudėties, aromato klasės. Nei vienas kvapas neturi standartizuoto „išsilaikymo“ laiko, tačiau naudojant intensyvesnes kvapų formas bei jas sluoksniuojant, užtikrinamas ilgesnis kvapo gyvavimo periodas.

Kvapai tarpusavio santykiuose

Ne paslaptis, kad kvapai veikia nuotaiką, gali žmogui sukelti prielankumą arba atvirkščiai – antipatiją. Geras aromatas, konfliktinėje situacijoje gali pasitarnauti kaip geriausias derybininkas, o ir namuose jis padės sukurti harmoningus santykius su partneriu.

„Siekiant santykiams suteikti pirmų akimirkų žavesį galima pasikvėpinti tais pačiais kvepalais, kuriais kvėpinotės ir gražiausių Jūsų patirtų akimirkų metu. Tai sugrąžins prisiminimus ir suartins“, - pasakoja L‘Occitane produktų vadovė Kristina Birgelė.

Renkantis kvepalus reikia išlaikyti harmoniją tarp išvaizdos ir kvapo, atsižvelgti į savo charakterį bei amžių. Keistai atrodys jei solidžiai atrodanti ponia kvepės mergaitiškais kvepalais, o jaunas vaikinas dvelks brandžiu deginto medžio kvapu.

Kiekvienais metais L‘Occitane pristato riboto leidimo kvapų seriją. Šiais metais artėjantis pavasaris pakvipo vyšnių žiedų kvapais. Tai lyg odė jaunystei ir pirmajai meilei.

Kvepalai – tai nematomas, tačiau nepamirštamas ir visada madingas aksesuaras. Jis praneša apie moters atėjimą ir primena moterį jai išėjus.


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Kamile