Sveikata > Ligų prevencija > Mitai ir tiesa apie...
 

Mitai ir tiesa apie peršalimo ligas


2013 11 08 | Autorius: balsas.lt
 

Mitai ir tiesa apie peršalimo ligas

Oficialioji medicina gripą ir peršalimą gydo antivirusiniais, karščiavimą mažinančiais ir kitais vaistais. O liaudies medicina šiems negalavimams įveikti siūlo platų spektrą įvairiausių receptų, kurių efektyvumas tikrai nenusileidžia vaistams. Siūlome pasidomėti įdomiausiais receptais bei sužinoti, ką apie juos mano paprastas šeimos gydytojas.

Gydymo būdas. Pasireiškus pirmiesiems gripo ar peršalimo požymiams nulupkite nedidelį svogūną, sutarkuokite jį, paskleiskite masę ant keliais sluoksniais suvynioto tvarsčio. Priglauskite šį kompresą prie šnervių ir palaikykite 10 minučių. Procedūrą atlikite 3 kartus per parą. Prieš dedant kompresą šnervės patepamos aliejumi.

Gydytojo komentaras. Priemonė išties veiksminga, juk svogūnas pasižymi stipriu uždegimą malšinančiu poveikiu, yra galingas antioksidantas, o jo išskiriami fitoncidai naikina bakterijas. Tiesa, svogūnas dirgina odą, todėl prieš dedant kompresą tikrai reikėtų patepti nosį aliejumi. Galima lašinti svogūno sulčių tiesiai į nosį – tik prieš tai jas praskieskite vandeniu arba vandens ir medaus tirpalu, santykiu 1:5 arba 1:10.

Gydymo būdas. Peršalę 3 kartus per dieną išgerkite vištienos sultinio. Tai suteiks jėgų ir padės organizmui greičiau įveikti ligą.

Gydytojo komentaras: Toks gydymosi metodas klaidingas. Mėsos sultinys, nors jis ir gerai įsisavinamas, vis dėlto pakankamai sunkus maistas ligos užkluptam organizmui. Ypač kenksmingas koncentruotas tirpus sultinys. Organizmas eikvos jėgas sunkiam maistui virškinti ir liks mažiau energijos kovoti su liga. Tad šiuo atveju geriau rinktis daržovių nuovirą. Nors, žinoma, ir pastarasis – tikrai ne panacėja nuo peršalimo.

Gydymo būdas. Ko gero, vieną neįprasčiausių peršalimo gydymo būdų siūlo kinų medicina. Pasak jų, keletas akupunktūros seansų per kelias dienas ligonį pastatytų ant kojų.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 5 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Gripas – tai kvėpavimo takų infekcija, kurią sukelia gripo virusas. Jo sezonas tęsiasi nuo lapkričio iki kovo. Vaikai serga gripu 2-3...

Žmonės ilgą laiką stengėsi atrasti būdą, kaip efektyviai, pigiai ir greitai apsisaugoti patiems ir apsaugoti savo vaikus nuo baisiausių...

Tai patys elementariausi sveikos gyvensenos būdai, kurie saugos jūsų dantukus. Tai leis išsaugoti ne tik sveikus dantis, bet ir visą...

Visi žinome, kad šių laikų maisto produktai, perėję apdorojimo, perdirbimo, genetinių mutacijų ir cheminių trąšų atakų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Nojus