Namai > Skaitiniai > Graži istorija apie meilę...
 

Graži istorija apie meilę...


2014 05 23 | Autorius: Mama.lt
 

Graži istorija apie meilę...

Penktadieniui siūlome paskaityti mums patikusią istoriją apie meilę ir kitus jausmus. Priverčia susimąstyti.

Seniai, labai seniai buvo sala, kurioje gyveno visi žmonių jausmai - Džiaugsmas, Liūdesys, Pažinimas... Kartus su jais gyveno ir Meilė. Vieną gražią dieną Jausmams buvo pranešta, kad jų sala netrukus paskęs. Taigi, visi susiruošė savo laivus ir apleido salą.

Tik Meilė laukė iki paskutinės akimirkos, salai skęstant, Meilė prašėsi pagalbos. Ir praplaukė Turtingumas savo prabangiu laivu pro Meilę. Ši paklausė: „Turtingume, ar gali mane pasiimti su savimi?” „Ne, aš negaliu. Savo laive aš turiu daug aukso ir sidabro. Čia tau nėra vietos.”

Toliau klausė Meilė Išdidumo, kuris plaukė įspūdingu laivu pro šalį: „Išdidume, aš tavęs prašau, gal galėtumei mane pasiimti su savimi?” „Meile, aš tavęs pasiimti negaliu”, atsakė Išdidumas, „čia viskas taip tobula. Tu galėtum mano laivą apgadinti.”

Dabar Meilė kreipesi į Liūdesį, kuris kaip tik keliavo pro šalį. „Liūdesy, prašau tavęs, paimk mane su savimi”. „O Meile”, atsakė Liudesys, „aš esu toks liūdnas, kad turiu likti vienas.”

Keliavo ir Džiaugsmas pro Meilę, bet jis buvo toks patenkintas, jis net negirdejo, kai Meilė jo šaukėsi.

Staiga tarė balsas: „Ateik Meile, aš pasiimsiu tave su savimi”. Tai buvo Amžius, kuris taip kalbėjo. Meilė buvo tokia dėkinga ir laiminga, kad ji pamiršo Amžiaus paklausti, kuo jis vardu. Kai jie pasieke krantą, Amžius nukeliavo tolyn. Meilė suprato, kad ji jam liko labai skolinga, todėl klausė Pažinimo: „Pažinime, gal gali pasakyti, kas man padėjo?” „Tai buvo Laikas”, atsakė Pažinimas. „Laikas?”, paklausė Meilė, „Kodėl Laikas man padėjo?” Ir Pažinimas atsakė: „Tiktai Laikas supranta, kokia svarbi yra Meilė gyvenime.”


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Lėja