Vaikai > Vystymasis > Kaip padėti vaikui, kai...
 

Kaip padėti vaikui, kai ima kaltis dantukai?


2015 11 30 | Autorius: Mama.lt
 

Kaip padėti vaikui, kai ima kaltis dantukai?

 Dantukų augimas dažniausiai būna skausmingas ir itin nemalonus, vaikutis tampa irzlus, prastai miega, daug verkia. Kaip jam padėti?

Šiuo metu vaikas viską norės kištis į burną, todėl papildomai įsitikinkite, kad aplink nėra nieko pavojingo, gerai išplaukite vaiko žaislus. Besikalant dantukams vaikai lengvai pasigauna infekcijas, neretai viduriuoja, pakyla temperatūra.

Šaltas audinio gabaliukas. Medvilnės gabaliuką pamirkyti po šaltu vandeniu ir duokite vaikui jį čiulpti ir kramsnoti, tai numalšins skausmą.

Gintariniai karoliai. Užsienyje populiarėja gintariniai karoliai mažyliams. Teigiama, kad jie sumažina uždegimo procesą, slopina skausmą. Ir dailiai atrodo!

Atšaldytos daržovės, vaisiai. Idealiai tinka morkos, salierai, obuolių skiltelės. Tereikia supjausytus vaisius ar daržoves valandai įdėti į šaldytuvą ir atšaldyti.

Kramtukai. Idealiai tinka ir kramtymui pritaikyti žaislai, juos taip pat galima pašaldyti vandenyje ar palaikyti šaltytuve.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma mano, kad vos gimę vaikučiai tik miega ir valgo, tačiau kiekviena mama patvirtins, tad net ir patys mažiausi domisi aplinka,...

Pirmieji savarankiški vaikučių žingsniai ypatingai džiugina tėvus, juk sunku surasti gražesnį ir labiau širdį glostantį...

Sakoma, kad vaikai - tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai. Paskaičius keletą įdomių faktų apie trapius mažylius tuo tikrai...

Pirmaisiais gyvenimo metais mažyliai keičiasi labai greitai ir išmoksta daugybės naujų dalykų - jie pradeda šypsotis, pakelia ir...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Gvidas