Nėštumas > Planavimas > Ar nėštumo testas gali...
 

Ar nėštumo testas gali klysti?


2014 04 28 | Autorius: Mama.lt
 

Ar nėštumo testas gali klysti?

Norint susilaukti savojo stebuklo nėštumo testas tikrai tampa pirkiniu nr. 1, tačiau ar jais galima pasitikėti? Ką daryti, kad jų tikslumas būtų maksimalus? Ar kartais jie gali ir sumeluoti? Skaitykite ir sužinosite visus atsakymus.

1. Testas atliktas per anksti

Paprastai ant testo pakuotės būna nurodyta, kad naudotis juo galima pradedant nuo pirmųjų vėluojančių mėnesinių dienų. Vis dėlto esmė ta, kad 2–3 menstruacijų užsilaikymo dieną tikimybė, kad testo rezultatai bus teisingi, sudaro 80 %. Taip pat labai svarbu žinoti, kad testui reikėtų naudoti būtent rytinį šlapimą – jame hCG koncentracija yra didžiausia.

2. Skysčių perteklius

Gerti daug skysčių yra gerai – tai žinoma kiekvienam, bent truputį besirūpinančiam savo sveikata. Kita vertus, jeigu iš įpročio vakare išgersi daug, ryte hCG koncentracija rytiniame šlapime bus mažesnė. Dėl šios priežasties geriau vakare suvartojamų skysčių kiekį šiek tiek apriboti.

3. Nekokybiškas nėštumo testas

Atkreipk dėmesį į tai, kad ant kiekvieno nėštumo testo yra nurodytas jo galiojimo laikas. Jeigu nori būti visiškai tikra dėl rezultatų, naudotis testu, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, neverta (kaip, beje, ir kaupti jų atsargų tam atvejui, jeigu po metų kitų sugalvotum susilaukti vaikelio).

4. Testo atlikimo taisyklių nesilaikymas

Gana dažnai testai meluoja dėl vienos labai paprastos priežasties: moterys neperskaito visos naudojimo instrukcijos. Testus tenka kartoti, leisti pinigus (ir gana nemažai), o rezultatai dėl tos pačios priežasties taip pat nebūtinai būna teisingi. Sutaupysi ir pinigų, ir nervų, jeigu testą atliksi taip, kaip parašyta.

5. Netinkama testo interpretacija

Jeigu viena iš juostelių atrodo per daug blyški, patartina testą pakartoti, taip pat pasitikrinti, ar viską atlikai taip, kaip pridera. Instrukcijoje būna nurodyta, kiek juostelių reiškia nėštumą. Jaudulys yra savaime suprantamas ir pateisinamas dalykas, tačiau jis labai dažnai kliudo objektyviai įvertinti situaciją ir sujaukia jau turimas žinias.

6. Hormoniniai preparatai

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vaikutį planuojančios poros neretai susiduria su skaudžia realybe - retam pavyksta pastoti taip greitai, kaip norėtųsi. Medikai ramina, kad...

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje poros vis dažniau susiduria su sunkumais siekiant susilaukti vaikų. Tam įtakos turi daugybė veiksnių: genai,...

Poros, kurios jau praėjo sėkmingą pagalbinio apvaisinimo kelią, galės raštišku sprendimu leisti „įsivaikinti“...

Valstybė jau yra pasiruošusi sudaryti sąlygas teikti svarbiausias pagalbinio apvaisinimo paslaugas vaikų susilaukti norinčioms, bet...

Rašyti komentarą

 
deividas
2016-03-05 11:49:01
Laba diena norejau paklausti mes su drauge bandom ir bandom svajoniu kudikeli bet nestumo testai vis neigiami o draugei pozemiai visi sutinka ar nestumo testas klysta ar per prastas testas
Milda
2015-04-04 09:15:17
Daugiau apie nėštumo testus skaitykite čia: Gandrai
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Danielius