Namai > Skaitiniai > Laimingas berniukas, kuris...
 

Laimingas berniukas, kuris gyveno 10 dienų


2014 02 14 | Autorius: Mama.lt
 

 Dvidešimtąją nėštumo savaitę Robbyn Blick sužinojo, kad jos dar negimęs sūnelis kenčia nuo retos genetinės ligos - Edvardso sindromo, dar vadinamo 18-os chromosomos trisomija. Jau tada buvo aišku, kad, jeigu mažylis ir gims, tai ilgai šioje Žemėje tikrai neužsibus, tačiau jo tėvai nusprendė džiaugtis bent jau tuo trumpu laiku.

Edvardso sindromas pasitaiko tik 1 iš 5000 - 7000 mažylių, jis lemia įvairias organų, raidos anomalijos, protinį atsilikimą. Šią genetinę patalogiją turintys vaikučiai dažniausiai gyvena tik apie savaitę, kai kuriems pavyksta sulaukti metukų ir tik vienetai gyvena iki maždaug dešimties.

Sausio 11-ąją Robbyn ir jos vyras Josh susilaukė sūnaus, kurį pora pavadino Zion. Berniukas svėrė apie du kilogramus.

Giliai tikintys berniuko tėvai tvirtai nusprendė apsupti savo vaiką meile ir šiluma bei džiaugtis kiekviena su juo praleista akimirka.

Jiedu viską fiksavo ir nuotraukomis bei video siužetais dalinosi internete, tikėdamiesi, kad tai suteiks stiprybės į panašią situaciją patekusiems tėvams, bei paskatins juos susitaikyti su lemtimi ir džiaugtis, o ne ieškoti kaltų ar kankintis dėl to, kas neišvengiama.

Robbyn ir Josh vyresnėlius skatino kuo daugiau laiko skirti mažyliui Zion.

Septintąją Zion gyvenimo dieną šeima atšventė jo savaitės gimtadienį.

Po šios šventės Zion išgyveno dar tris dienas.

Laimingą, meilėje ir šilumoje gyvenusį vaikelį palaidojo baltame karste ant kurio jo šeimos nariai atsisveikindami paliko savo delnų antspaudus.


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
emilis