Namai > Skaitiniai > Graži istorija apie...
 

Graži istorija apie sutuoktinius


2014 02 17 | Autorius: Mama.lt
 

Laimingas gyvenimas daugeliui siejasi su santuoka, tačiau kartais pamirštame, kad santuokos laimė slypi mokėjime pirmiausia suteikti džiaugsmo savo sutuoktiniui, o tik tuomet galvoti apie save... Kviečiame paskaityti jautrią istoriją apie tai.

Kartą gyveno labai neturtinga sutuoktinių pora. Jiegu turėjo kuklius namus ir po vieną vienintelį dalyką, kuriuo didžiavosi - vyras turėjo paprastą, tačiau jam itin brangų laikrodį, kurį buvo gavęs dovanų dar iš savo senelio, o moteris džiaugėsi savo ilgais, vešliais plaukais.

Vieną dieną moteris paprašė naujų šukų savo gražiesiems plaukams, tačiau nusiminęs vyras pasakė, kad neseniai įtrūko jo laikrodžio apyrankė, o jis neturi pinigų nei šukoms, nei laikrodžio apyrankei pataisyti. Moteris supratingai linketelėjo ir daugiau nieko nebesakė.

Grįždamas iš darbo vyras užėjo į laikrodžių parduotuvę ir už menką kainą pardavė savo laikrodį su įplyšusia apyranke, o už gautus pinigus nupirko geriausias šukas savo žmonai.
Grįžęs namo jis nustebo pamatęs, kad jo žmona nusikirpo savo nuostabius plaukus.

Mylinti žmona pardavė savo plaukus perukų meistrui, o už atlygį nupirko naują laikrodžio apyrankę savo vyrui.

Abu sutuoktiniai apsipylė ašaromis rankose laikydami nebereikalingas šukas ir laikrodžio apyrankę, supratę, kad vienintelis iš tiesų reikalingas ir svarbus dalykas yra judviejų meilė.

 


Gairės:  graži istorija,  meilė,  santuoka
 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Povilas