Namai > Buitis > 10 dantų pastos...
 

10 dantų pastos panaudojimo būdų


2014 04 11 | Autorius: Mama.lt
 

Su dantų pasta tikrai susiduriame bent jau du kartus dienoje, tačiau, pasirodo, ji yra ženkliai naudingesnė ir ją verta naudoti tikrai dažniau!

1. Spuogai. Užsitepkite truputį dantų pastos ant iškilusio spuogo ir palikite pernakt. Ryte spuogelis bus ženkliai mažesnis arba visai išnyks.

2. Nagai. Jeigu jūsų nagai silpni, lūžinėja, pageltę nuo lako ar lauko darbų, tai juos kartas nuo karto gerai pašveiskite dantų pasta (galite tam naudoti seną dantų šepetuką).

3. Įkandimai. Dantų pasta patepus uodo įkandimus niežejimas nusplops.

4. Nudegimai. Jeigu nestipriai nusideginote ir nėra nei pūslės, nei atviros žaizdos, tačiau jaučiate tempimą ir perštėjimą, tai skausmingą plotą patepkite trupučiu dantų pastos. Ji efektyviai atvėsins odą.

5. Sidabras. Sidabrinius papuošalus ar indus ištrinkite dantų pasta, palikite pernakt, o kitą dieną nuvalykite pirmiausia drėgnu, o tuomet sausu skudurėliu. Sidabras vėl blizgės.

6. Dėmės. Įtrinkite dantų pastos į sunkiai pašalinamas šviesių audinių dėmes ir skalbkite taip, kaip įprasta.

7. Lygintuvas. Jeigu lygintuvas pajuodęs, parūdijęs, tai jį gerai nušveiskite dantų pasta. Prieš lyginimą būtina labai krupščiai nuvalyti visus dantų pastos likučius.

8. Kreidelės. Jeigu vaikai sienas, šaldytuvą ar kitus paviršius papuošė kreidelių piešiniais, tai juos galite nuvalyti švelniai trindami minkštu skuduriuku su trupučiu dantų pastos.

9. Nemalonus kvapas. Kartais muilas nepadeda nuo rankų pašalinti nemalonių ir stiprių kvapų (svogūnų, česnakų, žuvies ir pan.) - rankas išsitrinkite dantų pasta ir tuomet nusiplaukite.

10. Klaviatūros valymas. Kompiuterio klaviatūra, televizijos pulteliai apsivelia riebalais ir purvu. Juos išjunkite ir pavalykite vos drėgnu skuduriuku ir trupučiu dantų pastos. Vėliau labai kruopščiai nuvalykite visus purvo ir dantų pastos likučius. Jeigu įrenginio mygtukai maži, tai galite naudoti ausų krapštukus.


Taip pat skaitykite:

7 neįprasti druskos panaudojimo būdai

Cukraus panaudojimo namuose būdai

8 acto panaudojimo buityje būdai

Sviesto panaudojimas buityje


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Lukrecija