Virtuvė > Patarimai > Svajojate apie naują...
 

Svajojate apie naują virtuvės įrangą, bet pritrūkote pinigų?


2014 07 28 | Autorius: Mama.lt
 

Daugumos moterų svajonė yra turėti gražią, modernią virtuvę, kuri būtų pilna įvairių virtuvės prietaisų palengvinančių maisto ruošimą. Turbūt ir vyrai sutiks, kad labai svarbu kokia yra paruošto maisto kokybė. Tai užtikrinti dažnai tenka keičiant senus prietaisus į šiuolaikiškus.

Niekas nenorėtų ragauti prisvilusio pyrago, o to kaltė dažnai būna pasenusi, netolygiai kepanti orkaitė. Žinoma, virtuvėje nepamaišytų ir virtuvinis kombainas ar plaktuvas. Suprantama ne kiekvienai šeimai ar asmeniui išeina taip paprastai įsigyti naujų prietaisų, tai dažna jų neišvengiamai naudojasi kredito bendrovių paslaugomis. Tiems, kurie dar nėra susipažinę su pagrindine naudinga informacija apie greituosius kreditus, pateikiami reikiami veiksmai ir nurodymai gauti paskolą.

Visų pirma reikia išsiaiškinti, kokius kriterijus turi atitikti asmuo. Retai kuri įmonė suteikia trumpalaikę paskolą užsienio piliečiams, vadinasi, asmuo privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis. Be to, kreditoriams yra svarbu ar žmogus yra bent 18 metų amžiaus, nors kai kurios kreditų bendrovės taiko ir griežtesnį amžiaus cenzą. Taip pat svarbu turėti nuolatines pajamas. Pagal Vartojimo kredito įstatymą visi fizinio asmens finansiniai įsipareigojimai per mėnesį negali sudaryti daugiau nei 40% gaunamų pajamų.

Čia iškyla kitas svarbus faktorius – sugebėjimas atsakingai tvarkyti savo turimus finansus, t.y. kredito reitingas. Kredito bendrovės itin kruopščiai tikrina asmenų mokumą, ar jie įtraukti į prasiskolinusių sąrašus, prieinamus kiekvienam. Tad jei yra oficialiai užfiksuota, kad nesumokėta laiku finansiniai įsipareigojimai ar tiesiog laiku nesugebėta atsiskaityti už įvairias būsto paslaugas, abejotina, kad kreditorius suteiks paskolą, reikalingą jūsų virtuvės atnaujinimui ar modernizavimui.

Jei asmens mokumas yra tinkamas kreditoriui belieka turėti tam tikras susisiekimo priemones – telefoną ir el. paštą ir, žinoma, privaloma turėti banko sąskaitą. Kalbant apie susisiekimo priemones reikia pabrėžti, kad jos yra reikalingos ne tik įmonei bet ir besiskolinančiajam, nes tiek telefonu, tiek paštu yra suteikiama pagrindinė informacija, siunčiami įmokos grąžinimo priminimai ar iškilus problemų vienai ar kitai pusei būtų galima susisiekti. Tuo tarpu banko sąskaita privaloma tam, kad registracijos metu būtų patvirtinta besiskolinančiojo tapatybė ir vėliau pasirašoma sutartis. Savaime suprantama sąskaita bet kuriame Lietuvoje esančių bankų reikalinga, kad būtų galima pervesti paskolą, o vėliau ir grąžinti ją mėnesinėmis įmokomis.

Atitikus visus reikalavimus belieka išsirinkti vieną tinkamiausią kreditorių iš visų bendrovių sąrašo ir atlikti formalumus. Asmuo su savo duomenimis privalo užsiregistruoti įmonės internetiniame puslapyje, pervesti iš savo sąskaitos registracijos mokestį ir pateikti paraišką reikiamai sumai gauti.

Vadovaujantis ir atitinkant šią informaciją turėtų būti nesunku gauti paskolą, kuri reikalinga įvairiems techniniams įrengimams ar visos virtuvės atnaujinimo idėjai įgyvendinti. Tik svarbu prieš skolinantis kreditą apgalvoti savo mokumą bei gaunamą finansinių įsipareigojimų naštą.

 


 
Taip pat skaitykite
Sveikos mitybos specialistų sudarytų maisto piramidžių pagrindą sudaro grūdinės kultūros ir iš jų pagaminti produktai. 

Mokėjimas išvirti sultinį - svarbus kulinarinis įgūdis. Sultinį galima panaudoti labai plačiai: patiekti prie pyragėlių ar kibinų,...

Kava – neatsiejamas kiekvieno ryto palydovas, tačiau ne tik. Šį, kūną atgaivinantį bei energijos ir žvalumo suteikiantį...

Kas lėmė tokį stulbinantį lauko kepsninių populiarumo šuolį? Pažvelkime, kas paskatino lauko grilinių populiarumo augimą Lietuvoje...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Mano didžiausia meilė Akvilė