Namai > Buitis > 10 valymui tinkančių...
 

10 valymui tinkančių produktų


2015 01 18 | Autorius: Mama.lt
 

Sumanios ir praktiškos šeimininkės žino, kad pasibaigęs indų ploviklis, audinių minkštiklis, dėmių valiklis yra tikrai menka bėda. Juk mūsų šaldytuvuose ir spintelėse yra visas arsenalas puikiausių valymo priemonių!

1. Citrina. Pripilkite į dubenuką vandens, įdėkite pusę susmulkintos citrinos, įpilkite šaukštelį acto ir kelias minutes pakaitinkite mikrobangų krosnelėje - ją bus labai lengva išvalyti, pašalinsite net įsisenėjusias dėmes. Citrina taip pat puikiai tinka dėmių iš audinių šalinimui - ant dėmės užpilkite citrinos sulčių, užberkite truputį druskos ir gerai patrinkite, skalbkite taip, kaip įprasta. Daugiau skaitykite čia: Stebuklinga citrinos galia: praktiški patarimai namams.

2. Ryžiai. Ryžiai tinka butelių, vazų, aukštų stiklinių ar bet kurių kitų, sunkiai išplaunamų indų švarai palaikyti. Pripilkite šiek tiek nevirtų ryžių ir šilto vandens, įlašinkite truputį indų ploviklio. Intensyviai plakite ir varytkite indą rankose. Išpilkite ryžius ir perskalaukite indą.

3. Kečupas. Kečupas puikiai valo varį bei sidabrą. Metalą patrinkinkite skudurėliu su kečupu, perplaukite ir nusausinkite švaria audinio skiaute.

4. Druska. Saują druskos pakaitinkite keptuvėje, o tuomet ją trinkite su citrinos pusele. Puikiai išvalysite ir atnaujinsite net seniai prikepusią ir aprūdijusią keptuvę. Daugiau skaitykite čia: 7 neįprasti druskos panaudojimo būdai.

5. Graikiniai riešutai. Įdrėskimus mediniuose balduose pašalinsite patrynę graikinio riešuto branduoliu.

6. Citrinos rūgštis. Citrinos rūgštis padeda pašalinti indaplovės rūdis.

7. Grietinė. Grietine galima pašveisti įrankius ir indus (ypač aliumininius) ant kurių liko įsisenėjusių vandens dėmių.

8. Soda. Iš sodos ir vandens padaryta košele galima valyti spinteles, šaldytuvą, indus ir įrankius. Soda ne tik dezinfekuoja, bet ir pašalina nemalonius kvapus.

9. Actas. Actas puikiai šalina prakaito dėmes, suteikia skalbiniams gaivaus kvapo, yra nepakeičiamas valant langus. Daugiau apie tai skaitykite čia: 8 acto panaudojimo buityje būdai.

10. Degtinė. Degtinė idealiai tinka chromuotų paviršių ir porceliano šveitimui - tereikia joje sudrėkinti šluostę ir patrinti.

 


Taip pat skaitykite:

10 dantų pastos panaudojimo būdų

Kam panaudoti bananų žieves?

Cukraus panaudojimo namuose būdai

Alyvuogių aliejus buityje

Sviesto panaudojimas buityje

Kitokie kūdikių pudros panaudojimo būdai


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Mindaugas