Namai > Teisė > Kreditas turint šeimos...
 

Kreditas turint šeimos statusą


2014 09 22 | Autorius: Mama.lt
 

Ieškant paskolos vis dažniau yra susiduriama su neįprastais klausimais, į kuriuos atsakymų nežinome. Kaskart susiduriama su vis naujais iššūkiais, o neretai negauta paskola verčia susimąstyti, ką ne taip padarėme. Greitas kreditas nėra išimtis – čia žmonės susiduria su įvairiausiomis situacijomis, kurias iš tikro yra lengva išspręsti, tik patys to nežinote.

Skolindamiesi kiekvienas atsakote patys už save t.y. atsakote savo turtu, gaunamomis pajamomis ir t.t. Būtina žinoti, kad taip nebus nuolatos. Kol esate vieniši – taip, viskas krenta ant jūsų pečių, bet sukūrus šeimą, viskas keičiasi kardinaliai. Todėl norėtume apžvelgti pokyčius, kurie atsiranda įgavus šeimos statusą.

Kas yra šeima ir kada gaunamas šis statusas bandant gauti paskolą? Kiekvienas privalo žinoti, jog susituokus oficialiai, jūs tampate vienu klientu, t.y., kiekvienas bandantis skolintis turi nurodyti nebe tiek, kiek būtent jis gauna pajamų, o būtent kiek jų gauna visi šeimos nariai kartu sudėjus. Jeigu esate dviese, tai gaunamos pajamos yra sudedant abiejų pusių atlyginimus.

Išlaidos skaičiuojamos taip pat kaip ir pajamos. Būtina žinoti, kad turint šeimos statusą ir bandant pateikti paskolos paraišką, mėnesinės išlaidos yra skaičiuojamos taip pat abiejų pusių. Pavyzdžiui sudedant kiekvieno asmens atskirai įsigytas lizingo paslaugas, internetą, telefonus ir kt. Viskas skaičiuojama į bendrą sumą.

Kreditas neretai būna nesuteikiamas vien dėl to, jog asmuo pamiršta jo šeimyninės padėties pokytį, kad būtina jau nurodyti konkrečias išlaidas ir pajamas, kurias patiria visa šeima, o ne vien jūs.

Vaikai pakiša koją siekiant paskolos. Kaip bebūtų – kiekvienas turime žvelgti tiesai į akis – jūs negalite nuslėpti išlaidų, kurias patiriate rūpindamiesi savo atžalomis. Dažnai nutinka situacijų, kad bandoma gauti kreditą, pajamos nurodomos abiejų tėvų, o tų išlaidų, kurias patiria augindami savo vaikus, pamiršta paskaičiuoti. Tokiais atvejais, gavus paskolą, yra apsiskaičiuojama su savo galimybėmis. Vis dėlto atžalos išlaikymas nemažai kainuoja, todėl paimta kreditas tampa ir pražūtinga.

Kiekvienas asmuo, siekdamas paskolos skaičiuoja ne tik išlaidas už turimas paslaugas, bet ir už pragyvenimą, tad nenuostabu, kad nemažai piliečių daro klaidą neįvertindami šio faktoriaus. Nes pragyvenimas yra būtinybė ir čia išlaidas sumažinti nėra taip lengva, tad pamiršus vaiko priežiūros kaštus viskas pasisuka aukštyn kojom ir tas gautas kreditas tampa tikra našta.
 

 


 
Taip pat skaitykite
Seime buvo priimtas Ligos ir motinystės įstatymo pakeitimas, kuris nuo 2018 m. sausio 1 d. sudarys geresnes sąlygas slaugyti sergančius vaikus....

Lietuvos advokatūra gyventojams ketina teikti nemokamas teisines paslaugas. Tam tikslui svarstoma įsteigti Nemokamų teisinių paslaugų centrą.

Pastaruoju metu daug Lietuvos piliečių emigruoja į kitas Europos Sąjungos (ES) šalis, ten įsikuria, dirba, susilaukia vaikų, kurie...

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kuria įvedama prievolė visas...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Damir