Namai > Teisė > Greitas kreditas tampa...
 

Greitas kreditas tampa našta. Ką daryti?


2014 12 04 | Autorius: Mama.lt
 

Nemažai žmonių skolinasi, tačiau retai susimąsto, kas jų gali laukti. Neretai greitas kreditas tampa tikra našta, tada šią problemą išspręsti tampa labai sunku. Žinoma, prieš ieškodami paskolos apie tai nesusimąstėte, tačiau dar nėra vėlu viską ištaisyti. Svarbiausia yra nenuleisti rankų ir bandyti iš šios situacijos išsisukti kaip tik įmanoma greičiau.

Gaila, bet patarimų nėra lengva rasti, todėl šiame straipsnyje norėtume pabrėžti keletą aspektų, kurie galbūt ne tik padės jums kažkiek susidoroti su finansiniais sunkumais, bet gal ir leis visiškai atsikratyti finansinių įsipareigojimų. Be abejo, nieko nėra lengva, bet vis geriau yra pabandyti negu nuleisti rankas ir nieko nedaryti tol kol visai nebebus galimybių pasitaisyti. Todėl siūlome pasinaudoti šiais patarimais, kurie pateikti žemiau.

Nesėkmės atveju, nemažai paskolos teikėjų yra suinteresuoti išspręsti susiklosčiusią situaciją taikiai, todėl yra ieškoma įvairiausių sprendimo būdų. Būtinai atsižvelkite į kreditoriaus pasiūlymus, nes dažnai yra pasiūloma atidėti paskolos grąžinimą kažkuriam laikui aišku už tam tikrą mokestį. Taip pat pasidomėkite, ar yra galimybė atidėti paskolos įmokas, kas mėnesį mokant tik palūkanų sumą tol, kol vėl pradėsite gauti stabilias pajamas. Šie du minėti patarimai yra labiausiai siūlomi paskolų teikėjų problemos sprendimo būdai.

Paskolos refinansavimas gali palengvinti jūsų naštą. Kiekvienas turintis paėmęs greitą kreditą privalo žinoti, jog kai kurie kreditoriai siūlo paskolos refinansavimo galimybę. Tai reiškią, kad jūs galite savo paskolą perkelti pas kitą kreditorių, kuris siūlo mažesnes palūkanas. Būtina žinoti – tai yra skolos perpirkimas, todėl reikėtų pasidomėti paskolos sutartimi ir atsižvelgti, kokie yra sutarties nutraukimo įkainiai ir kiti mokesčiai. Tai vienas pagrindinių sprendimų, kai greitas kreditas tampa vis sunkiau grąžinamas, todėl būtinai tuo pasidomėkite.

Nepakanka pajamų paskolai grąžinti, tai gal vertėtų susirasti papildomą darbą? Kiekvienas turi skaičiuoti savo gaunamas pajamas ir jas įvertinti. Neretai gaunama suma yra nepakankama visiems įsipareigojimams padengti, todėl galite pabandyti susirasti papildomą darbą, kuriame nebūtinai turite dirbti kaip įprastame – užtektų tiek, kad gauti papildomi pinigai būtų pakankami paskolos įmokai padengti.

Greita paskola kartais privalo būti grąžinama kuo greičiau, nes laikui bėgant tenka sumokėti nemažai palūkanų. Atkreipkite dėmesį – grąžinant skolą anksčiau laiko, kreditorius yra įpareigotas perskaičiuoti paskolos palūkanas, todėl gal vertėtų pabandyti pasiskolinti reikiamą sumą iš draugo, kad greitas kreditas būtų padengtas visiškai? Tokiu atveju jums palūkanos sumažėtų, todėl tas įmokas kurias mokėjote kreditoriui, galėsite mokėti draugui, pati skola bus mažesnė ir grąžinama greičiau, jei tuos pinigus jums paskolins pigiau ar iš vis be palūkanų.
 


 
Taip pat skaitykite
Seime buvo priimtas Ligos ir motinystės įstatymo pakeitimas, kuris nuo 2018 m. sausio 1 d. sudarys geresnes sąlygas slaugyti sergančius vaikus....

Lietuvos advokatūra gyventojams ketina teikti nemokamas teisines paslaugas. Tam tikslui svarstoma įsteigti Nemokamų teisinių paslaugų centrą.

Pastaruoju metu daug Lietuvos piliečių emigruoja į kitas Europos Sąjungos (ES) šalis, ten įsikuria, dirba, susilaukia vaikų, kurie...

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kuria įvedama prievolė visas...

Rašyti komentarą

 
Euraspaskolos
2015-06-30 11:12:33
Greitųjų kreditų palyginimas - http://www.euraspaskolos.lt/greitieji-kreditai
Patarimai
2014-12-04 16:40:42
Daug naudingų patarimų apie kreditus galite rasti portale apiekredita.lt
Apiekredita.lt
2014-12-04 14:49:21
Tikrai daug naudingų patarimų apie kreditus galite rasti portale apiekredita.lt
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Mano didžiausia meilė Akvilė