Namai > Interjeras > Mažo balkono interjero...
 

Mažo balkono interjero idėjos (foto)


2017 05 13 | Autorius: Mama.lt
 

Daugelis savo namuose turi nedidelius balkonėlius, kuriuos dažniausiai naudoja, kaip papildomą erdvę daiktams sandėliuoti ar vietą keletui gėlyčių pasisodinti, tačiau net ir patys mažiausi balkonai gali virsti nuostabia poilsio ir harmonijos oaze. Siūlome pažvelgti į keletą puikių, nesunkiai pritaikomų idėjų!

Nusprendę įsirengti balkoną, visų pirma, turėtumėte apsispręsti, ko iš šios erdvės tikitės - galbūt būtų smagu auginti daugiau įvairiaspalvių gėlių rūšių, o gal pageidaujate viso šiltojo sezono metu turėti šviežių prieskoninių žolių ar daržovių krepšiuką, gali būti, kad svajojate apie ramų ir mielą kampelį, kuriame galėsite bent trumpam pasislėpti nuo aplinkinio pasaulio, pasimėgauti puodeliu kavos ir gera knyga?

Apsisprendus dėl balkonėlio funkcijos turėtumėte pradėti rinktis tinkamas apdailos medžiagas bei baldus - privalu pasirinkti kokybiškus, oro temperatūrų skirtumams, drėgmei atsparius daiktus, kurie jums tarnaus tikrai ne vieną sezoną. Įvairios pagalvėlės, staltiesės, paminkštinimai kėdėms suteikia papildomo jaukumo, tačiau šie dekoro elementai turi būti greitai nuimami ir supakuojami, taip pat reikėtų iš anksto apsvarstyti, kur juos dėsite prasidėjus lietui ar šiltajam sezonui pasibaigus.

Įrengdami mažą balkono erdvę leiskite pasireikšti savo fantazijai ir estetikos jausmui, tačiau laikykitės keleto pagrindinių taisyklių - tarpusavyje nemaišykite skirtingų stilių; balkonėlio neperkraukite daiktais ir aksesuarais; ieškokite maksimaliai funkcionalių, sulankstomų, transformuojamų baldų; pasirinkite derančią, keletos spalvų gamą; balkono interjerą bent minimaliai pritaikykite prie būsto interjero.


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Domas