Pagrindinis > Nuostabios krūtimi...
 

Nuostabios krūtimi maitinančių mamų nuotraukos


2016 04 27 | Autorius: Mama.lt
 

Čikagoje (JAV) gyvenanti lietuvė fotografė Ivette Ivens kuria nuostabias krūtimi maitinančių moterų nuotraukas bei tokiu būdu siekia pabrėžti, kad viešas maitinimas krūtimi yra visiškai normalus reiškinys.

25-erių metų menininkė pati yra dviejų vaikų mama, savo vyresnėlį Ivette maitino krūtimi iki tejų metų amžiaus: „Abu savo vaikus maitinau ten, kur norėjau. Tiek Bažnyčioje, tiek vakarėliuose, tiek turguje, tiek ir prabangiose parduotuvėse. Manau, kad mamos savo mažylius turėtų maitinti tada, kada nori.“

Fotografė taip pat pasisako už ilgą žindymą: „Vaikai žino, kada ateina metas atjunkti nuo krūties. Mamos taip pat žino. O štai aplinkiniai to tikrai nežino, tad jiems ir rūpėti neturėtų.“

Ivette Ivens ketina netrukus išleisti nuotraukų albumą „Žindanti deivė“.

Daugiau informacijos ir nuostabių nuotraukų: www.ivetteivens.com

Žindymas stiprina kūdikio fizinę ir dvasinę sveikatą

Medikai ir žmonių sveikatą, psichiką bei intelektą tiriantys mokslininkai pabrėžia žindymo pliusus ir jo teigiamą naudą tiek kūdikiui, tiek ir mamai.

 • Idealus maistas. Mamos pienas idealiai atitinka visus kūdikio poreikius - jis maistingas, kupinas vitaminų ir mineralų, tad vaikelis jaučiasi ramus ir sotus, sparčiai vystosi. Mamos pienu žindomi kūdikiai rečiau kenčia nuo virškinimo sutrikimų, pilvuko dieglių.
 • Stipri sveikata. Mamos pienas stiprina kūdikio imunitetą, apsaugo vaikelį tiek nuo peršalimo, virškinimo sutrikimų, tiek ir nuo chroniškų susirgimų, pavyzdžiui, įvairių alergijų, I tipo diabeto, celiakijos, Krono ligos.
 • Sveika mama. Žindančios moterys, dėl aktyvios hormonų veiklos, greičiau atgauna jėgas po gimdymo, jų fizinė sveikata, o taip pat ir svoris sparčiau stabilizuojasi. Taip pat pastebima, kad žindančios mamos rečiau serga krūties ir kiaušidžių vėžiu.
 • Stiprus kūdikio ir mamos ryšys. Žindymas - labai artima mamos ir kūdikio bendravimo forma. Žindymo metu kūdikis nurimsta, formuojasi saugaus prieraišumo jausmas, kuris svarbus ne tik kūdikystėje, bet ir vyresniame amžiuje.

Dažniausios žindymo problemos ir jų sprendimo būdai

Didelė dalis mamų susiduria su įvairiomis problemomis, sveikatos sutrikimais, apsunkinančiais žindymą. Mamoms reikėtų neišsigąsti, nesijausti blogai ir nekaltinti savęs, o išspręsti iškilusias bėdas bei mėgautis maloniu žindymu.

 • Per mažai pieno. Ši problema dažnai pasireiškia pagimdžiusioms po Cezario pjūvio operacijos. Pieno gaminasi pakankamai tinkamai žindant ir stimuliuojant laktaciją. Šioje situacijoje pagelbėti gali pientraukis, jis padės normalizuoti laktaciją.
 • Per daug pieno. Didelis pieno kiekis gali sąlygoti kūdikio springimą. Dalį pieno galima nutraukti pientraukiu, o kūdikį pradėti žindyti tuomet, kai pieno išsiskyrimas stabilizuosis.
 • Laktostazė. Dėl neteisingo kūdikio žindymo ar pernelyg audringos pieno gamybos pieno perteklius gali susitvenkti pieno latakėliuose. Kūdikiui pernelyg sunku iščiulpti pieną, mamą gali imti varginti mastitas. Prieš žindymą dalį pieno galima nusitraukti pientraukiu - pabrinkimas sumažės, o kūdikiui bus lengviau žįsti
 • Pieno latakėlio užsikimšimas. Labai svarbu dažnai maitinti krūtimi, reguliariai tuštinti krūtis pientraukiu. Perteklinį pieną galima palikti ateičiai.

„Pientraukiai „Philips Avent“ – pirk be rizikos“

„Philips Avent“ akcija suteikia galimybę per 60 d. nuo pirkimo grąžinti pientraukį – be problemų ir papildomų išlaidų! Grąžinimo sąlyga – neišpakuoti pientraukio ir pateikti pirkimo dokumentą. Akcija trunka nuo 2016 m. balandžio 1 d. iki 2016 m. gegužės 31 d. ir tik įsigyjant šių modelių „Philips Avent“ pientraukius: SCF330/20; SCF330/13; SCF332/01 bet kuriame Lietuvos mieste esančiose vaistinėse: „Eurovaistinė“, „Camelia“ vaistinė, „Gintarinė“ vaistinė, „Norfos“ vaistinė, „Benu“ vaistinė. Jei turite klausimų dėl šio pasiūlymo ir sąlygų, kreipkitės tel. 8 37 323 670 arba rašykite el. paštu [email protected]. Mūsų darbo laikas – 9–17 val.

Visas akcijos sąlygas ir informaciją rasite: http://www.philips.lt/content/B2C/lt_LT/reklamines-akcijos/avent-pirk-be-rizikos.html?origin=4_lt_lt_avent_tipro

Pasirinkite pientraukį, atitinkantį jūsų poreikius:

Elektrinis pientraukis, SCF332/01

Patogus elektrinis pientraukis. Elektrinis pientraukis leidžia patogiai nutraukti pieną, paspaudus vos vieną mygtuką.

 • Įdiegtas švelnus stimuliavimo režimas ir trys pieno nutraukimo nuostatos.
 • Unikali patogi nutraukimo padėtis – nereikia lenktis į priekį.
 • Minkštos masažinės pagalvėlės švelniai stimuliuoja.
 • Rinkinyje yra „Natural“ buteliukas (125 ml) ir žindukas, kad būtų patogu derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku.
 • Suderinama su kitais Philips Avent asortimento gaminiais.
 • Patogu naudoti su baterijomis.
 • Pakuotėje yra viskas, ko reikia pienui nutraukti, laikyti ir sugirdyti.

Rankinis pientraukis, SCF330/20

Patogus rankinis pientraukis. Rankinis pientraukis užtikrina lengvą pieno tekėjimą ir natūraliai didesnį jo kiekį.

 • Unikali patogi nutraukimo padėtis – nereikia lenktis į priekį.
 • Minkšta masažinė pagalvėlė švelniau stimuliuoja.
 • Rinkinyje yra „Natural“ buteliukas (125 ml) ir žindukas, kad būtų patogu derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku.
 • Suderinama su kitais Philips Avent asortimento gaminiais.
 • Pakuotėje yra viskas, ko reikia pienui nutraukti, laikyti ir sugirdyti.

Pientraukis „Via“, SCF330/13

Rankinis pientraukis su motinos pieno laikymo indeliais. Tas pats indelis pienui nutraukti, laikyti ir kūdikiui maitinti. Rinkinį sudaro:

 • 1 rankinis pientraukis su adapteriu (tinkami žindukai „Natural“ ir „Classic“);
 • 3 daugkartiniai pieno laikymo indeliai (3 x 180 ml);
 • 3 daugkartiniai indelių dangteliai;
 • 1 žindukas naujagimiui „Natural“. 

 


 
Taip pat skaitykite
Lietuvos radijo ir televizijos laidų vedėja Zita Kelmickaitė, gerai žinomas fitoterapeutas Virgilijus Skirkevičius bei “Žolinčių...

Maitinimas krūtimi mamai ir žindimas kūdikiui yra labai natūralus, įgimtas ir instinktyvus veiksmas, tačiau neretai moterys baiminasi, kad...

Gausybė mokslinių tyrimų rodo, kad tiek mamos pienas, tiek ir žindymo procesas yra neabejotinai naudingi - vaikas yra aprūpinamas visomis...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
emilis