Namai > Buitis > 5 patarimai kaip suderinti...
 

5 patarimai kaip suderinti vaiko priežiūrą ir papildomas pajamas


2015 10 09 | Autorius: Mama.lt
 

Būti mama tai tikras džiaugsmas, tačiau ir nelengva užduotis. Dažniausiai, susilaukusios vaikų, moterys lieka motinystės atostogų. Ir viskas staiga pasikeičia - aplinka, požiūris į save ir į kitus, pajamos. Moterys tampa labiau priklausomos nuo valstybės išmokų, savo vyrų, kurie turi išlaikyti šeimą. Ilgainiui, atsiranda noras pradėti dirbti, tačiau vaiko priežiūra užima didžiąją dalį laiko. O kartais – tiesiog norisi susirasti naują veiklą, kuri atneštų papildomų pajamų. Kaip tai įmanoma? Papasakosime!


Tapkite privačiomis mokytojomis. Jeigu gerai išmanote kokį nors dalyką, galite išmokyti jo kitus. Nesvarbu – ar tai matematika, geografija, muzika ar menai. Šiais laikais nemažai mokinių ir studentų reikalauja papildomų mokymų, paaiškinimų prieš egzaminus ar tiesiog mokslų metu. Taigi, kol Jūsų vaikutis miega ar žaidžia, galite užsidirbti papildomų pajamų, o ir mokiniai bus patenkinti.

Pardavinėkite hobį. Jeigu mėgstate nerti, gaminti papuošalus, ar siuvinėti kryželiu, galite šį hobį paversti papildomų pajamų šaltiniu – pardavinėkite savo kūrinius. Internete galite tikrai rasti nors kelis puslapius, kuriuose galite nemokamai patalpinti savo meno kūrinių aprašymus ir nuotraukas, o susidomėję klientai galės su Jumis susisiekti.

Gaminkite. Taip, taip, žinome, Jūs ir taip tikrai nemažai gaminate. Tačiau, jeigu Jums tai tikrai patinka, kodėl to nepaversti papildomomis pajamomis? Galite gaminti visokiausius patiekalus pagal užsakymus, o jeigu paklausa bus nemaža, netgi galėsite atsidaryti savo mažą verslą.

Žaiskite žodžiais ir sakiniais. Mėgstate rašyti – nuostabu! Dar viena papildomų pajamų galimybė – tekstų rašymas. Galite tai daryti būdama nepriklausoma rašytoja ir rašyti tekstus skirtingiems internetiniams puslapiams ar žurnalams arba tiesiog pradėkite rašyti savo knygas. Nesvarbu, tai gali būti vaikiškos, pasakų knygos, romanai ar detektyvai, svarbu, kad tai būtų jums artima.

Prisijunkite prie AVON. Ši kompanija siūlo Jums galimybę kurti nuosavą grožio verslą. Bendradarbiaudami su kompanija ir vykdydami konsultanto veiklą, Jūs užsiimsite įdomia veikla, kuri atskleis Jūsų stipriąsias savybes ir sugebėjimus. Lankstus veiklos grafikas duos galimybę savarankiškai susidėlioti veiklos planus ir tvarkaraštį, neaukojant šeimos laiko ir neatitrūkstant nuo svarbių dienos darbų.

Bendradarbiavimas su AVON nereikalauja jokių įsipareigojimų, o tik duoda galimybę mėgautis inovatyviais ir grožio apdovanojimus pelniusiais gaminiais, naudotis kokybiškomis paslaugomis ir įgyvendinti savo svajones. Tai yra veikla, kuria galite užsiimti atlikdamos savo kasdieninius darbus – gaminius galite pasiūlyti draugėms arba pažįstamoms moterims vaikų žaidimų aikštelėje, juk tai nereikalauja papildomo laiko!

AVON vertina patogumą ir mamų laiką – konsultantės ir klientai gali naudotis šimtaprocentine grąžinimo garantija. Jei AVON gaminys pasirodo esąs nekokybiškas, konsultantas per 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos gali pakeisti jį kitu arba jam grąžinami pinigai.

Šiuo metu prisijungę prie AVON gausite kvapųjį vandenį „Avon Attraction“ arba kremą „Anew Ultimate Supreme“ tik už 0,10 €.

Kodėl turėtumėte tapti AVON konsultante?

AVON yra gerai žinoma tarptautinė tiesioginės prekybos kompanija, įkurta daugiau nei prieš 125 metus. Kompanijos tikslas – suteikti moterimis galimybę būti gražioms ir nepriklausomoms, neatsižvelgiant į jų amžių ar tautybę. Šiandien AVON gaminiais, t.y. kvepalais, kosmetika ir aksesuarais prekiauja daugiau nei 6,5 mln. konsultantų visame pasaulyje. Tai ne tik grožio kompanija – pirkdamos specialius gaminius konsultantės prisideda prie kovos su krūties vėžiu ir smurtu prieš moteris fondų.


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Dominyka