Nėštumas > 9 mėnesiai > Monika Šedžiuvienė:...
 

Monika Šedžiuvienė: „Nėštumas po daugybės nesėkmių – stebuklas“


2015 11 25 | Autorius: Mama.lt
 

Prieš keletą mėnesių žiniasklaidą buvo pasiekę gandai apie Monikos Šedžiuvienės nėštumą, o kiek vėliau ir apie jos skyrybas su vyru Andriumi. Tąkart atvirauti nenorėjusi ir nuo komentarų susilaikiusi jauna moteris viduje pergyveno didžiulę dramą - ji bandė pastoti, tačiau nėštumus vis keitė persileidimai.

„Po daugybės nesėkmių trūksta žodžių nusakyti, ką man reiškia būsimas šeimos pagausėjimas. Tai – stebuklas“, - jau gyvenimo būdo laidos „ Nuo... Iki...“ kūrėjams pasakojo Monika Šedžiuvienė.

Tuo metu verslininkas Andrius Šedžius atviravo, kad, nors yra nepraktikuojantis katalikas, sunkiuoju judviejų su Monika gyvenimo laikotarpiu meldėsi ne kartą. „Praktiškai kiekvieną dieną važiuodavau į Kryžių kalną. Iš mano lūpų maldos sklido kiekvieną dieną...“, - pasakojo A. Šedžius.

Puikiai pažįstama Andriaus ir Monikos Šedžių pora, kaskart duodami interviu, būna kalbūs ir nevengia pašmaikštauti. Tačiau šįkart Šiaulių verslininkas bei politikas Andrius Šedžius ne kartą sunkiai atsiduso, o jo žmonos Monikos balsas pastebimai strigo… Akivaizdu, šnekėti apie tai, ką pora išgyveno per pastaruosius kelerius metus, itin sunku. Beveik trejus metus Šedžiai nesėkmingai bandė susilaukti kūdikio. Monika net pati sunkiai suskaičiuoja, kiek kartų džiugią žinią, kad laukiasi, pakeitė nelinksmos naujienos apie ir vėl įvykusį persileidimą.

„Noras susilaukti vaikų man buvo susukęs protą. Dėl nesėkmingų nėštumų kaltinau save, Andrių ir visą pasaulį. Maniau, kad nesėkmingi nėštumai – likimo ženklas mūsų porai...“, - pasakojo Monika.

Andrius, prisimindamas Monikos bandymus pastoti, pyktį dėl nesėkmių ir dėl to vos neįvykusias skyrybas vadina vienu sunkiausių laikotarpių, kurių nelinkėtų net pikčiausiam priešui.
 


 
Taip pat skaitykite
 Ankstyvą persileidimą patiria apie 15 % vaisingo amžiaus moterų. Paprastai tai būna 5–8 savaitę nutrūkęs natūralus...

Sužinoję, kad į pasaulį pasibels nauja gyvybė tėveliai iškart ima spėlioti kūdikio lytį. Taip buvo visais laikais, tad egzistuoja...

Pastojus pasikeičia ne tik pati besilaukiančioji, bet ir aplinkinių požiūris į ją. Žinoma, tai normalu, juk nėštumas - ypatingas...

Besilaukiančioms moterims yra atliekama įvairių tyrimų, skirtų įvertinti mamos ir kūdikio sveikatai. Vieni jų – tyrimai dėl vaisiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Damir