Vaikai > Mityba > Iš „Philips Avent“...
 

Iš „Philips Avent“ puodelio mažylis atsigers saugiai ir lengvai


2015 12 17 | Autorius: Mama.lt
 

Reikia manyti, jog nė vienas iš mūsų jau nebepamena kaip vargome, kol išmokome atsigerti iš paprasto puodelio. Šis kasdienis, visiems įprastas veiksmas yra nemenkas išbandymas bet kuriam mažyliui. Jei tuo netikite, paklauskite savo tėvų, kiek stiklinių puodelių „sukramtėte“, kiek staltiesių apliejote ir kiek kartų teko skalbti nuo galvos iki kojų sultimis aplietus drabužėlius, kol gėrimas pateko ten, kur jam ir vieta.

Šią nelengvą užduotį šiuolaikiniams vaikučiams palengvins specialiai tuo tikslu sukurti „Philips Avent“ puodeliai. Mokymasis gerti savarankiškai trunka apie 15 mėnesių, o prasideda mažyliui esant maždaug 4 mėnesių amžiaus, tai yra tuomet, kai vaikutis jau būna pasiruošęs atprasti nuo buteliuko su žinduku ir gerti iš puodelio su snapeliu, pro kurį išbėga daugiau skysčio. Todėl „Philips Avent“ produktus kuriantys specialistai sukūrė visą inovatyvių produktų liniją, padedančių kūdikiui įgusti gerti savarankiškai, kai tik jis bus tam pasiruošęs.

Amžiaus tarpsniui, kai kūdikis išmoksta pakelti galvytę, sėdėti ir mėgina paimti įvairius daiktus, sukurta speciali gertuvėlė „Lengva gerti“. Ji sukurta tokia, kad kūdikiui būtų lengva paimti, ergonomiškos formos ir turinti silikoninį, minkštą, permatomą bei lankstų snapelį. Todėl vaikas gali atsigerti savarankiškai be suaugusiųjų pagalbos. Uždėjus specialų apsauginį dangtelį šią gertuvėlę patogu pasiimti su savimi išvykstant iš namų – šis „higieniškas patobulinimas“ leis mažyliui atsigerti kada tik jis panorės.

Gertuvėlė „Pingvinukas“ turi minkštas, patogias laikyti rankenėles. Priklausomai nuo vaiko amžiaus ir jo individualių poreikių, galima rinktis gertuvėlę „Pingvinukas“ su kampu išlenktu, kramtymui atspariu guminiu arba plastikiniu snapeliu. Jas jau spėjusios išbandyti mamos tvirtina, jog iš specialiai gerti besimokančio kūdikio poreikiams pritaikytos gertuvėlės skystis neišteka savaime. Todėl kūdikis nepatiria diskomforto, jaučiasi saugus ir pasitikintis savimi, o mamoms nebereikia stovėti greta ir nuolat su skepetaite šluostyti per smakrą varvančio vandens. Yra trijų skirtingų talpų kūdikiams nuo 6, 12 ir 18 mėnesių amžiaus skirtos gertuvėlės „Pingvinukas“, kurias galima išsirinkti labiausiai patinkančios spalvos: juodos, rožinės ar mėlynos.

Sulaukusiems maždaug 12 mėnesių amžiaus mažyliams gėrimas per šiaudelį padeda vystytis naujiems įgūdžiams - metų amžiaus sulaukusiems vaikučiams skirta „Philips Avent“ gertuvė su šiaudeliu. Geriant iš šios gertuvės, vaikui nereikia jos palenkti, nes minkštas ir lankstus, kramtymui atsparus silikoninis šiaudelis pats pasilenkia reikiama kampu. Geriant pro šiaudelį treniruojami burnos raumenys, formuojasi ir lavėja motoriniai mažylio burnos ir ryjimo įgūdžiai, reikalingi kalbos vystymuisi.

Galiausiai revoliucingi „Philips Avent“ puodeliai „Kaip suaugusiojo“, skirti vyresniems kaip 12 mėn. amžiaus vaikams. Tai tarsi įprastas puodelis, iš kurio geria ir suaugusieji, tik šis puodelis turi unikalų nuo skysčio išsiliejimo apsauganti vožtuvą, kuris suaktyvinamas lūpomis. Iš tokio puodelio mažylis neapsiliedamas geria prispaudęs lūpas prie kraštelio, tai yra taip pat, kaip tai daro suaugusieji. Kadangi šis puodelis turi apsauginį dangtelį, jį galima naudoti ne tik namuose, bet ir kelionėje, o spalvų įvairovė patenkins net paties išrankiausio mažylio skonį.

Taigi belieka nuspręsti, kokios gertuvėlės ar puodelio reikia jūsų mažyliui, o ją įsigyjus, mokyti savarankiškai numalšintį troškulį. Beje, nereikia nerimauti dėl greičiau nei pati talpa susidėvinčių gertuvių detalių - atsarginių snapelių, šiaudelių galima įsigyti papildomai.


 


 
Taip pat skaitykite
Medikai sutinka, kad mūsų sveikata ir gera savijauta net 50% priklauso nuo gyvenimo stiliaus ir mitybos, tad labai svarbu vaikučiams įdiegti...

Transriebalai kiekvieno sveikatai kelia didelį pavojų, tačiau būtent vaikus, kurių suvokimas apie sveiką gyvenseną dar tik formuojasi,...

Dešrelės, mieliniai ir miltiniai blynai, kotletai su riebiais padažais, bulvytės fri ir bulviniai patiekalai su padažais, batonas su...

Dažnai galime išgirsti nuomonę, kad mokyklų valgyklose vaikai maitinasi gana prastai, o patiekiamas valgis nepakankamai sveikas ir...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Liudas