Namai > Interjeras > Tvarkingas ir jaukus vaikų...
 

Tvarkingas ir jaukus vaikų kambarys: naudingos idėjos (foto)


2017 08 28 | Autorius: Mama.lt
 

Ar kada susimąstėte, kad vaikučiai turi gerokai daugiau daiktų, nei suaugusieji? Mažyliai tiesiog skęste skęsta pliušiniuose žaisliukuose, kaladėlėse, lėlėse, automobilių modeliukuose, stalo žaidimuose, pasakų ir spalvinimo knygelėse... Nieko nuostabaus, kad palaikyti tvarką vaikų kambaryje yra tikrai sudėtinga. Dalinamės naudingais patarimais, kad tą padaryti būtų lengviau!


Patogi spinta žaislams ir smulkiems daiktams - į lentynas sudėliotos dėžės su kaladėlėmis, smulkiais žaiskiukais ir pan. Atviros lentynos ne visuomet atrodo tvarkingai, tad užuolaidėlė yra puiki išeitis.


Kambario erdvę padalinanti atvira spintelė sukuria privačią erdvę, kuri ypač reikalinga, jeigu kambariu dalinasi keli vaikai arba jeigu vaiko žaidimų kampelis įrengtas bendrame kambaryje. Joje sudėliotos dėžės yra labai funkcionalios, talpios.


Trys simetriškos lentynos (dvi pastatytos vertikaliai, o viena paguldyta horizontaliai) įrėmina langą, sukuriama ne tik vieta įvairių daiktų, žaislų, knygelių laikymui, bet ir paviršius pasėdėjimui, tad tereikia uždėti pagalvėlių ar pritaikyti čiužinuką.


Šios automobilių modeliukų lentynėlės pagaminimas - nesunkiai įveikiama užduotis kiekvienam bent šiek tiek su medžiu dirbusiam žmogui. Ši lentynėle ne tik funkcionali, bet ir dailiai atrodo, o mašinėlių dėliojimas pagal spalvas yra lavinanti užduotis.


Atviros lentynėlės, kuriose įstatytos ir į sieną atremtos spalvotos pasakų knygelės puikiai papuošia vaiko kambarį, jas lengva sudėlioti ir perdėlioti. Į tokias lentynėles galima sudėti ir žaisliukus, kaladėles ir pan.


Žemą kavos staliuką lengva pritaikyti žaidimams - staliuko viršuje išpiešti keliai, o po juo sudėliotos skaidrios dėžės su automobilių modeliukais, dėlionėmis ir pan.


Originali idėja pliušinių žaislų laikymui - zoologijos sodas, kurį labai lengva pasigaminti sujungus keletą medinių detalių.


Vaikų kambaryje galima panaudoti net ir duris - ant durų pakabintas pasiūtas maišas su ertme centre į kurį patogu susidėti žaislus, knygeles, įvairias smulkmenas.


Ant durų taip pat galima pakabinti batų laikymo dėklą, kurį įsigysite daugumoje interjero prekių, baldų parduotuvių. Jame visai nebūtina laikyti batus - į kišenes patogu sudėti smulkius žaislus, o taip pat kanceliarines priemones.


Daiktadėžes su ratukais galima pastumti po lova, stalu, spintele su kojelėmis. Jose galima laikyti tiek įvairias smulkmenas, žaisliukus, tiek ir rečiau naudojamus daiktus, pavyzdžiui, vaiko patalus, sezoninius rūbelius.

 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Austeja