Sveikata > Šeimos sveikata > Antsvorio atsikračiusių...
 

Antsvorio atsikračiusių žmonių patarimai


2016 01 13 | Autorius: Mama.lt
 

Susiduriame su laiko stoka, dirbame sėdimą darbą, niekaip neatrandame mėgiamos fizinės veiklos, besigardžiuodami skanumynais primirštame saiką, tad dažnai pajuntame papildomų kilogramų naštą. Šie žmonės sugebėjo atrasti būdą ir vidinės motyvacijos bei numetė net 20 kilogramų ir daugiau! Dalinamės jų naudingais patarimais ir įkvepiančiais išvaizdos pokyčiais!

Paslėpkite svarstykles ir veidrodžius. Stebėkite ne skaičiukus ar kintančias apimtis, o įsigilinkite į savijautą, sveikatą, kūno jums siunčiamus signalus.

Pabaikite vieną treniruotę. Neplanuokite tolimos ateities, koncentruokitės tik į vieną treniruotę ir jos pabaigimą, vėliau pradėkite antrąją ir po truputį jos pradės teikti ne tik fizinę naudą, bet ir moralinį pasitenkinimą.

Išsikelkite minimalius tikslus. Pernelyg sunkios, įtemptos treniruotės ar labai griežti mitybos planai yra neįveikiama užduotis naujokui. Pasiryžkite mankštintis du kartus per savaitę, po 20 minučių. Treniruočių laiką ar jų kiekį visada spėsite padidinti.

Pasidomėkite maisto produktų kaloringumu. Skrupulingas kalorijų skaičiavimas yra gan nuobodus, varginantis ir daug laiko atimantis darbas, tačiau bent minimalios žinios šioje srityje yra tiesiog būtinos! Peržvelkite dažniausiai valgomų produktų kaloringumą, ypatingą dėmesį atkreipkite į įvairius užkandžius, pirktines sultis, jogurtus su vaisiais ir kitais priedais - nustebsite ir lengvai pasidarysite išvadas.

Atsisakykite cukraus ir baltų miltų. Bent savaitei. Pirmosiomis dienomis jūsų organizmas reikalaus šių menkaverčių, tačiau tukinančių produktų, tikėtina, kad jusite silpnumą, galvos skausmą, tačiau savaitės pabaigoje cukraus kiekis kraujyje normalizuosis ir poreikis nusilps. Vieną kartą per savaitę leiskite sau pasmaguriauti nelabai vertintu, tačiau jums skaniu maistu - suvalgykite bandelę, gabalą picos ar pyrago.

Parašykite sau atvirą laišką. Jame išdėstykite priežastis, kodėl norite sulieknėkite, galbūt net paanalizuokite, kodėl priaugote svorio, ką reikėtų daryti, kad papildomi kilogramai nukristų.

Vaikščiokite. Nepatingėkite anksčiau atsikelti ir nueikite į darbą, jeigu tai tik įmanomą arba nuvažiuokite dalį kelio, o kitą dalį nueikite. Ilgainiui pradėsite justi, kad ėjimas jums teikia malonumą, nebekankina dusulys, ne taip greitai pavargstate.

Mankštinkitės namuose. Jeigu jums gėda, nedrąsu, neturite laiko eiti į sporto salę, tai pradėkite kuo reguliariau mankštintis namuose - pasižiūrėkite aerobikos, šokių, zumbos ar kitos mankštos vaizdo įrašų, parsisiųskite programėlių į savo mobilųjį telefoną. Pajutę teigiamus pokyčius pradėsite labiau pasitikėti savimi, įgausite motyvacijos, tad galbūt ir į sporto salę įžengsite.
 


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
Vika
2016-05-11 11:43:35
Spedra vartojama tik pries lytinius santykius- jokio butino vaisto gerimo grafiko. Viena 100mg (tokia dazniausiai skiria gydytojai) doze palaiko geresne potencija visas 6 valandas.
Viktorija
2016-05-11 11:43:10
Kai vyrui eme augti svoris, kartu prasidejo ir problemos su erekcija. Teko ieskotis vaistu, kurie gerina kraujotaka. Gydytojo teigimu, saugesnio sveikatai vaisto uz Spedra nera. Puikiai pakeicia viagra, pagerina potencija praktiskai vos isgerus. Jau po 15-30 min mylintis nelieka jokiu erekcijos sutrikimu.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Mindaugas