Vaikai > Laisvalaikis > Pora susilaukė skirtingos...
 

Pora susilaukė skirtingos odos spalvos dvynukių (foto)


2018 02 15 | Autorius: Mama.lt
 

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena dvynių, kadangi jų odos spalva skirtinga. Anaya panaši į baltaodę mamą, o Myla - į mulatą tėtį.

Porai pradėjus lauktis dvynių jų draugai ėmė juokauti, kad vaikučiai gims labai skirtingi. Tiesa, tuomet būsimoji mama juos tildė sakydama, kad tai vargiai įmanoma. Ji buvo teisi - tikimybė susilaukti skirtingos odos spalvos dvynių yra labai menka, tokie vaikučiai gimsta tik 1 kartą iš 500. Labai skirtingos dvynukės nustebino ne tik tėvelius - jos kelia nuostabą ir susižavėjimą visiems aplinkiniams, o mama pasakoja nė parduotuvėje negalinti ramiai apsipirkti, ją nuolat susistabdo praeiviai, klausinėjantys apie mergaites ir niekaip negalintys patikėti, kad jos dvynės.

Šiandien jauna šeima džiaugiasi jau 10 mėnesių sulaukusiomis dukromis, kurios, tėvų teigimu, skiriasi ne tik savo odos spalva, bet ir charakteriu. Myla labai aktyvi ir smalsi, jau greitai šliaužioja, o štai Anaya yra gerokai ramesnė.


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Primename, kad moksleivių laisvalaikį ir atostogas galima praleisti turiningai ir įdomiai nemokamai lankantis beveik 50-yje Lietuvos muziejų.

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Goda