Sveikata > Moters sveikata > Sukurti veiksmingi vaistai...
 

Sukurti veiksmingi vaistai nuo moteris varginančio priešmenstruacinio sindromo


2016 03 31 | Autorius: Mama.lt
 

Apklausos rodo, kad didžioji dalis moterų patiria nemalonius ir varginančius priešmenstruacinio sindromo (PMS) simptomus, o dalis dailiosios lyties atstovių skundžiasi gerokai suprastėjusia gyvenimo kokybe, negalėjimu normaliai mokytis ir dirbti. Moterims sukurti vaistai „Prefemin“, pagaminti iš natūralaus tikrųjų skaistminų (Vitex agnus-castus L.) vaisių sausojo ekstrakto, efektyviai pašalina PMS priežastis, normalizuoja moters hormonų apykaitą.

Menstruacijoms artėjant, antrojoje ciklo pusėje net iki 90% moterų patiria priešmenstruacinio sindromo (PMS) simptomus - krūtų skausmą, tempimą krūtyse, patinimus, odos bėrimus ir paraudimus, galvos maudimą, irzlumą, dirglumą, nepaaiškinamą liūdesį, miego sutrikimus.

Pastebima, kad PMS kamuojamų moterų kraujyje nustatoma padidėjusi hormono prolaktino koncentracija. Didesnis prolaktino kiekis, savo ruožtu, veikia kitų organizmui svarbių medžiagų koncentraciją - sumažėja hormono progesterono, atsiranda hormonų estrogenų perteklius, sutrinka cheminės medžiagos seratonino išskyrimas.

„Prefemin“ lengvina PMS negalavimus

„Prefemin“ sustabdo PMS lemiančius pokyčius pačioje hormoninio disbalanso pradžioje. Šis vaistas paskatina organizmą išskirti daugiau dopamino ir normalizuoti PMS metu pastebimą hormono prolaktino koncentraciją. Sustabdžius hormono prolaktino didėjimą kitų gerą moters savijautą užtikrinančių hormonų bei cheminių medžiagų (progesteronas, estronai ir seratoninas) koncentracija išlieka normali.

Tyrimo metu 170 vaisingo amžiaus moterų tris menstruacijų ciklus vartojo „Prefemin“ arba placebą. Pastebėta, kad „Prefemin“ vartojusios moterys pasijuto geriau, jas kavamę PMS simptomai sumenko - moterys geriau skundėsi irzlumu, nuotaikų svyravimu, nepaaiškinamu pykčiu, galvos skausmu, sumažėjo pilvo pūtimas ir krūtų pabrinkimas.


PMS simptomų sumažėjimas. „Prefemin“ (melsva spalva) ir placebas (pilka spalva) palyginimas.

„Prefemin“ - gamtos dovana moterims

Moteris gelbstintis vaistas gaminamas iš subtropikuose augančio tikrojo skaistmino (Vitex agnus-castus L.) vaisių sausojo ekstrakto. Šis įspūdingo dydžio, violetiniais žiedais apsipilantis, raudonas arba geltonas uogeles subrandinantis augalas buvo žinomas ir mėgiamas jau Senovės Romoje.

Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai rodo, kad iš tikrojo skaistmino vaisių ekstrakto pagaminti preparatai palengvina daugelį moterų kamuojančius PMS simptomus, pagerina jų gyvenimo kokybę.

„Prefemin“ su tikrojo skaistmino vaisių sausuoju ekstraktu yra saugus vartoti, pašaliniai poveikiai pasireiškia retai, yra nežymūs. Šį vaistą gali vartoti vyresnės nei 18 metų merginos ir moterys, kurios skundžiasi PMS ar jo simptomais. Prieš vartodamos „Prefemin“ su gydytoju turi pasitarti pacientės, kurios serga arba sirgo nuo estrogenų priklausomais navikais, vartoja dopamino receptorių agonistus ir antagonistus, estrogenus ir antiestrogenus, kurioms nustatyti hipofizės sutrikimai.
 


 
Taip pat skaitykite
Sakoma, kad rankos apie žmogų gali pasakyti kur kas daugiau, nei mums atrodo. Manikiūras šiuo metu yra tokia pat svarbi moters...

Kas gali būti geriau nei valandėlė praleista karštoje vonioje, vartinėjant žurnalą, klausantis ramios muzikos ir mėgaujantis...

Kiekviena moteris nori puikuotis dailia figūra, tačiau reta turi pankankamai laiko bei finansinių galimybių mankštintis sporto klube,...

Moterys žino, kad Herpes virusas sukelia lūpų pūslelinę, tačiau tik retai kuri yra girdėjusi, kad kiti virusai gali sukelti dar rimtesnes...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
dominykas ivoska