Vaikai > Vaiko priežiūra > Mama kasdien kuria...
 

Mama kasdien kuria pasakiškas pintų plaukų šukuosenas (foto)


2016 04 27 | Autorius: Mama.lt
 

Tėveliams bent jau retkarčiais tenka pinti plaukus dukroms, tačiau reta mūsų gali prilygti mamytei iš Melburno (Australija) Shelley Gifford. Moteris augina dukrelę Grace, kuri kasdien į mokyklą žygiuoja puikuodamasi pasakiškai supintomis kasomis.

Moteris pasakoja jau nuo vaikystės mėgusi pinti plaukus ir kasomis nuolat puošdavusi šeimos nares bei drauges. Tiesa, tuomet ji mokėjo tik kelis paprastus pynimus ir nė nenumanė, kokį grožį galima sukurti derinant skirtingas technikas, naudojant įvairius kaspinus ir gumeles. Viskas pasikeitė 2014-aisiais, kuomet Shelley aptiko plaukų stilistų paskyras socialiniuose tinkluose. Moteris analizavo nuotraukas, daugybę kartų žiūrėjo mokomuosius vaizdo siužetus ir savo rankomis ėmė kurti vis sudėtingesnes šukuosenas.

„Mūsų gyvenimai tokie įtempti - mokykla, popamokinė veikla... Labai mėgstu rytus, kuomet visa šeima būna kartu. Pinu dukrai plaukus, netoliese sukiojasi sūnus George'as, kartais, jeigu pasiseka, vyras išverda kavos. Laikas kuomet galime būti kartu ir stiprinti šeimos ryšį yra labai smagus“, - apie kasdienį savo šeimos ritualą pasakoja kūrybinga mama.

Daugiau Shelley Gifford pynimų: https://www.instagram.com/prettylittlebraids/


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
arnas