Namai > Gėlės > Sėklos internetu –...
 

Sėklos internetu – negaiškite laiko apsipirkimui, skirkite jį daržui


2016 04 29 | Autorius: Mama.lt
 

Elektroninė prekyba – puikus būdas įsigyti tam tikras prekes, kurių nereikia uostyti, liesti, matuotis, ragauti. Sėklos – viena iš tokių prekių, todėl daržininkai turėtų daugiau laiko skirti ne lakstymui po sėklų parduotuves, o daržo priežiūrai ir pasiruošimui sėjai.

3 svarbios priežastys, kodėl sėklas pirkti internetu verta

Sėklas pirkti internetu tikrai verta. Tam yra daugybė priežasčių, tačiau pagrindinės yra šios:

1. Mažesnė kaina. Nors pakelis sėklų kainuoja centus, tačiau po vieną pakelį beveik nieko neperkama. Dėkite centrą prie cento ir pamatysite, kaip sutaupysite keletą eurų. Tiek jums kainuos papildomas trąšų maišelis arba geresnis sodo įnagis. Kodėl perkant internetu sėklas, jos yra pigesnės. Priežasčių yra keletas. Viena jų – nereikia sandėlio. Kita – nereikia konsultanto. Priešingai nei bendro pobūdžio parduotuvėse, sėklas pardavinėja tik žmonės, kurie labai neblogai nusimano sodininkystės ir daržininkystės srityje. Kartais net reikia baigti specialius kursus, kad galėtumėte dirbti sėklų pardavėju. Tai reiškia, kad tokio konsultanto išlaikymas kainuoja tikrai nemažai kiekvienai sėklų parduotuvei ir nuo jo žinių priklauso sėkmė. Elektroninėje parduotuvėje tokio konsultanto, deja, nėra. Tenka patiems domėtis, skaityti daugybę straipsnių, susirašinėti forumuose ir socialiniuose tinkluose su bendraminčiais.

2. Sutaupoma laiko. Pabandykite pasivažinėti po keletą skirtingose miesto vietose esančių sėklų parduotuvių ir pamatysite, kad sugaišite keletą valandų. Tai brangus laikas, kurį galėtumėte skirti daržo paruošimui sėjai ir priežiūrai, kitiems darbams. Internetu apsipirkinėti galima ir naktį, prieš einant miegoti, o taip pat tam užtrunkate tik keliolika minučių. Laikas – pinigai. Laiką taupyti reikia. Tai žino kiekvienas sodininkas.

3. Didesnis pasirinkimas. Elektroninėje parduotuvėje – didesnis pasirinkimas įvairių sėklų. Tai ne stovelis su sėklomis, kaip didžiuosiuose prekybos tinkluose, tai ne kioskelis prie turgaus. Elektroninės parduotuvės kataloge gali būti pristatoma tūkstančiai prekių. Iš tokios daugybės tikrai rasite, ką išsirinkti. Be to elektroninėje parduotuvėje parduodami skirtingų tiekėjų produktai, todėl nesate apriboti tik keliais pagrindiniais, kurie gali bendradarbiauti su didžiaisiais prekybos tinklais. Kartais mažieji tiekėjai gali parduoti retesnių augalų veislių, kurių jums reikia ir visa tai rasite el. parduotuvėje.

Prekyba elektroninėje erdvėje Lietuvoje išvystyta labai gerai. Svarbu, kad prekės pristatymas dabar yra itin spartus. Vos per pora dienų paštu galite gauti jau paruoštą krepšelį su užsakytomis sėklomis ir iš karto jas vežti į daržą.

Sėklos gali būti perkamos ne visos iš karto, o dalimis. Juk yra augalų, kuriuos galima sodinti ir gegužę ar net birželį, todėl sezoniškumas el. parduotuvėms nelabai galioja. Kai kurias sėklas žmonės perka jau žiemą, kad pavasarį iš karto galėtų važiuoti į savo sklypus ir pradėti sodinimo darbus.

Įsigykite sėklas internetu ir jūs. Tai paprasta ir patogu, net jei perkate pirmą kartą. Svarbiausia, žinoti, ko norite.
 


 
Taip pat skaitykite
Gėlių spalvos akimirksniu pakelia nuotaiką, o jų trapumas žavi ir jaudina, tad daugelis savo palanges puošiame žydinčiais augalais....

Ramybė – didžiausia vertybė. Tik ramybės būsenoje galime pilnai išgyventi teigiamas emocijas, pastebėti gyvenimo grožį ir...

Bent kruopelytę žemės turintys žmonės stengiasi užsiauginti savo prieskoninių žolelių, daržovių ar uogų krūmą - juk tai ne tik...

Keliaudami po Europos miestus stengiamės apžiūrėti įspūdingą architektūrą, lankomės muziejuose ar meno galerijose, ragaujame gardžius...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
hfh
Gitana