Vaikai > Vaiko priežiūra > Išmanioji tėvystė:...
 

Išmanioji tėvystė: vaikų priežiūrą palengvinantys prietaisai (foto)


2016 06 15 | Autorius: Mama.lt
 

Mūsų pačių mamos ir tėčiai puikiai prisimena nesibaigiantį vystyklų skalbimą, anuomet įprastą vaiko drabužėlių virinimą bei ypač standų naujagimių vystymą. Šiandien vaikus auginame visai kitaip, o mūsų atžalos su vis tobulėjančiomis technologijos susiduria jau kūdikystėje. Tėveliai noriai išbando naujausius išradimus - nuo kūdikį raminančių, gimdos garsus atkartojančių programėlių iki išmaniųjų kojinių.

Owlet“ išmanioji kojinė

Mažutė kojinė skirta kūdikiams iki 18 mėnesių. Ant naujagimio kojytės užmautas prietaisas matuoja jo širdies ritmą ir deguonies koncentraciją bei siunčia duomenis į išmanųjį telefoną. Atsiradus sutrikimams, pavyzdžiui, pakitus širdies ritmui ar kūdikiui nustojus kvėpuoti, tėvai gauna signalą ir gali atskubėti į pagalbą.
Šis prietaisas gali padėti išgelbėti kūdikį nuo Staigios kūdikių mirties sindromo (SKMS).

Hatch Baby“ išmanioji vystymo lenta

Vystymo lenta, žinoma, atlieka savo pirminę funkciją - ant jos galima saugiai ir patogiai apiprausti kūdikį bei pakeisti vystyklą. Tuo pačiu prietaisas fiksuoja kūdikio augimą, maitinimus ir vystyklų keitimo dažnį. Duomenys akimirksniu atsiduria išmaniajame telefone, kur yra apdorojami, o tėvai gali peržvelgti vizualius grafikus.

Kinsa Smart Ear Thermometer“ išmanusis termometras

Kūdikiams tinkamas termometras, kuriuo temperatūra matuojama ausytėje, duomenis iškart siunčia į išmanųjį telefoną, tad tėveliams patogu stebėti vaiko būklę. Telefone įrašytoje programėlėje taip pat galima pasižymėti simptomus, užrašyti savo pastebėjimus ar išsaugoti nuotraukas. Tai puiki pagalba ne tik sergančio vaiko tėveliams, bet ir ligoniuką prižiūrinčiam gydytojui, kuris gali peržvelgti tikslius duomenis kiekvieno vizito metu.

Nest Cam“ išmanioji kamera

Vaiko kambarį filmuojančios nedidelės kameros nėra naujiena - dirbantys tėveliai jas įtaiso, norėdami stebėti mažylio veiklą bei patikrinti auklę. Moderni išmanioji kamera parodo ypač raiškų vaizdą, reaguoja į judesį ir garsą. Užfiksavus judesį ir garsą tėvai gauna informaciją į savo telefoną.

Filip“ išmanusis laikrodis

Tėvai nuolat jaudinasi dėl kasdien vis daugiau savarankiškumo įgaunančių vaikučių. Išmaniajame laikrodyje vaikams yra sekimo sistema, kuri parodo vaiko buvimo vietą. Taip pat galima nustatyti „saugias zonas“, pavyzdžiui, darželį ar namus, o vaikui iš jų išėjus tėvai iškart gaus pranešimą į savo mobilųjį telefoną. Laikrodis veikia ir kaip telefonas - vaikas gali atsiliepti arba pats paskambinti 5 numeriais.

Womb Sounds - Baby Sound Machine“ gimdos garsų programėlė

Kūdikis net 9 mėnesius praleidžia gimdoje, kurioje klausosi tik ritmingų mamos širdies dūžių, tad išorinio pasaulio garsų gausybė tikrai baugina! Raminanti, lengviau užmigti ir ilgiau bei giliau miegoti padedanti programėlė leidžia kūdikiui vėl grįžti į pačią jaukiausią ir mieliausią vietą - mamos pilvelį.

My Baby Today“ pirmųjų metų programėlė

Pirmaisiais gyvenimo metais mažasis žmogus vystosi labai sparčiai - kūdikis ima šypsotis ir juoktis, pakelia galvą, griebia žaislus, apsiverčia, guguoja, ropoja, o galiausiai ir žengia pirmuosius žingsnius. Nemokama programėlė padeda sekti mažylio augimą, pateikia maitinimo, migdymo ir priežiūros patarimus.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Dominykas