Namai > Interjeras > Origami šviestuvai...
 

Origami šviestuvai moderniems ir stilingiems namams (foto)


2016 07 27 | Autorius: Mama.lt
 

Londone (Jungtinė Karalystė) gyvenantis turkų kilmės dizaineris ir architektas Umutas Yamacas sukūrė originalius ir subtilius origami šviestuvus, tinkančius moderniems ir stilingiems namams.

Origami - japoniškas popieriaus lankstymo menas, kurio labiausiai atpažįstamas simbolis yra išlankstyta gervė. Tikima, kad jos neša sėkmę, o išlanksčius tūkstantį gervių ir sugalvojus norą, jis būtinai išsipildys. Dizaineris U. Yamacas pirmuosius origami paukštelių šviestuvus sukūrė dar 2014-aisiais, tačiau tik dabar juos gali įsigyti kiekvienas namų jaukumą kuriantis žmogus. Šviestuvai parduodami „Salone del Mobile“ Milane (Italija).

Šviestuvai pagaminti iš dirbtinio popieriaus, žalvario ir plieno. Sulankstyti paukšteliai tarsi sutupdyti ant šakos, o juos palietus šie ima švelniai svyruoti.

„Man paukštis simbolizuoja laisvę, daugelis žmonių junta su jais emocinį ryšį. Jie kasdieniški, tačiau kartu ir mistiški, pamaniau, kad būtų įdomu atpažįstamą formą paversti šviesos šaltiniu“, - savo idėją komentavo autorius.

Daugiau dizainerio ir architekto U. Yamaco darbų: www.umutyamac.com


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Juliana