Vaikai > Vaiko priežiūra > Patalynė kūdikiams –...
 

Patalynė kūdikiams – išsirinkti nelengva


2016 08 05 | Autorius: Mama.lt
 

Kiekviena mama žino, koks brangus yra jos mažylio miegas. Brangus jis ne tik todėl, kad miegodamas vaikelis auga greičiau, atgauna jėgas, o gero miego ir irzlumo nebuvimo proporcijų net neverta matuoti. Brangus mamai ir laikas, kada vaikelis miega, dovanojantis bent trumputę laisvę saviems malonumams. Ko gi reikia, kad mažylio miegas būtų gilus, saldus ir kokybiškas? Gaivaus oro kambaryje, lopšinės, užliūliuojančios melodijos, mamos veido? Tikrai taip, tačiau šį sąrašą galima papildyti dar vienu punktu. Patalynė kūdikiams taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Akiai mieli piešinėliai, švelni, odelės nedirginanti medžiaga turi maloniai nuteikti mažylį miegui. Bene didžiausioje Lietuvoje internetinėje parduotuvėje Pigu.lt siūlomas platus kūdikių ir vaikų prekių pasirinkimas, tarp kurių ir kūdikių patalynės įvairovė.

Ką apskritai reikėtų žinoti apie patalynės audinius? Patalynė siuvama iš tokių audinių kaip medvilnė, satinas, batistas, flanelė, įvairaus trikotažo. Renkantis jau pagamintą produktą, svarbu atkreipti dėmesį, ar ant audinio nematyti mechaninių pažeidimų, vertėtų patikrinti, ar audinys nedažo (žinoma, dažniausiai ši savybė atsiskleidžia skalbiant...deja), ar siūlės pakankamai lygios. Jeigu patalynę renkate vaikui, akivaizdu, kad ypač gerai reikia įvertinti audinio švelnumą bei, žinoma, vaiko akiai priimtinus raštus, o šie paprastai glaudžiai susiję su pastaruoju metu pasirodžiusiais animaciniais filmukais, kompiuterinių žaidimų ar pasakų personažais. Reikėtų nepamiršti, kad alergijoms mažieji taip pat daug jautresni. Vyrauja nuomonė, kad tik natūralių audinių patalynėje sapnai gali būti patys saldžiausi, tačiau yra ir oponuojančių, kad būtent sintetinių medžiagų pataluose nesidaugina erkutės ir kiti parazitai. Vis dėlto, kada jūsų pirkinių krepšyje – patalynė kūdikiams, kaip niekada atidžiai išstudijuokite produkto etiketę.

Internetinėse parduotuvėse ir kitose prekybos vietose patalynę savo vaikui išrinkti galėsite pagal daugybę kriterijų. Tai patalynės komplekto dalių skaičius, atskirų komplekto dalių išmatavimai bei, žinoma, audinys. Vertėtų nepamiršti, kad patalynė gali tapti ir puikia jūsų interjero detale, todėl visada patartina ją derinti prie jūsų arba vaikų kambario spalvinės gamos. Kainos labai priklauso nuo gamintojo. Gyvename amžiuje, kada ieškoma būdų bet kokį produktą pagaminti iš ekologiškų medžiagų, todėl, žinoma, ir ekologiškų audinių patalynė kaina lenkia įprastų medžiagų konkurentes. O statistika juk rodo, kad mamytes galima vadinti ekologiškoms prekėms draugiškiausiu pirkėjų ratu. Pastaruoju metu randasi vis daugiau dizainerių, dirbančių būtent su vaikiška produkcija – drabužėliais, rankšluosčiais, vaikų kambario užuolaidomis bei, žinoma, patalynės komplektais. Priimami individualūs užsakymai, siekiama inovatyviausių sprendimų, todėl jei mamos nestokoja fantazijos ir nori, kad patalynė kūdikiams atitiktų gerą kokybės bei vaizdo santykį, tikrai gali rasti iš ko pasirinkti. Kaip ten bebūtų, visada verta apsilankyti internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, Pigu.lt, kur neišėjus iš namų galima patalynę mažyliui ar sau išrinkti iš milžiniškos įvairovės.
 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
Greta
2019-09-19 16:31:35
Aš renkuosi kuo natūralesnę ir šiltesnę medžiagą mažiesiems. Radau labai fainą ir lietuvišką, tik baisu kažkaip pirkti nepačiupinėjus. Galbūt kas nors esate pirkę iš "namutekstile.lt" ?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
agne