Vaikai > Vaiko priežiūra > Būrys moterų viešumoje...
 

Būrys moterų viešumoje maitino krūtimi (foto)


2016 10 01 | Autorius: Mama.lt
 

Visi sutinka, kad mamos pienas kūdikiui gyvybiškai svarbus, tačiau mažylio žindymas viešumoje tebesulaukia kreivų žvilgsnių ir prieštaringų vertinimų. Daugiau nei 100 Rumunijos mamų nusprendė surengti viešo maitinimo krūtimi akciją ir parodyti, kad tai natūralus procesas, kurio nereikia gėdytis!

Bukarešto liaudies muziejuje susirinkusios, tradiciniais drabužiais vilkinčios mamos krūtimi maitino savo mažylius, norėdamos pažymėti Pasaulio žindymo savaitę. Akcijos organizatoriai norėjo atkreipti dėmesį tiek į žindymo viešumoje normalizavimą, tiek ir paskatinti mamas savo vaikučius žindyti ilgiau - vos 12,6% rumunių tebežindo 6 mėnesių sulaukusius kūdikius.

Akcija sulaukė pasisekimo, o Rumunijos bei užsienio spauda ją įvertino teigiamai. Iniciatyvios mamos jau planuoja panašią akciją, kurios metu nešios kūdikius nešynėse, pabrėždamos jų teikiamą psichologinę ir fizinę naudą.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
justina