Namai > Interjeras > Rudeniškos dekoracijos...
 

Rudeniškos dekoracijos jaukiems namams (foto)


2016 10 06 | Autorius: Mama.lt
 

Rudenėlis atneša ne tik gausius gėrybių krepšius ir auksu nusidažiusius medžius, bet ir vis trumpėjančias dienas bei šaltai merkiantį lietų... Nepasiduokite blogai nuotaikai ir į savo namus pakvieskite gražiausius rudens simbolius! Dalinamės idėjomis, kurios padės sukurti namus puošiančias puokštes, žvakių kompozicijas ir kitas dailias dekoracijas.

Gėrybių lėkštė

Dailią lėkštę pripildykite riešutais, džiovintų vaisių gabaliukais, kankorėžiais. Galite įdėti ir kelias cinamono lazdeles ar pabarstyti gvazdikėlių, kurie pripildys namus malonaus aromato.

Medinės žvakidės

Plono medelio kamieną supjaustykite norimo dydžio pliauskomis, jų viršuje išpjaukite apskritimus mažoms žvakelėms.

Lapų vainikėlis žvakidei

Prisirinkite spalvotų lapų, juos padžiovinkite knygoje ar lygintuvu ir priklijuokite prie apskrito storesnio popieriaus taip, kad susidarytų vainikas. Į jo centrą įstatykite stiklinę žvakidę.

Žiedų ir lapų vainikas

Iš džiovintų ar dirbtinių žiedų bei lapų galima supinti labai dailų vainiką, kuris tinka tiek durų, tiek ir langų papuošimui. Jį taip pat galima tiesiog padėti ant stalo, centre įdėjus dubenėlį su riešutais ar kitais skanėstais.

Rudens gėrybių taurė

Didelę, dekoratyvią taurę ar skaidrią vazą užpildykite įvairiomis rudens gėrybėmis. Maloniam aromatui įberkite prieskonių ar įlašinkite truputį eterinio aliejaus.

Rudens lovelis

Dekoratyvų lovelį pripildykite gražiais dirbtiniais žiedais, moliūgais, šakelėmis su uogomis ar obuoliukais. Jeigu norite naudoti gyvus augalus, tai juos sukaišiokite į sudrėkintą floristinę kempinę.

Pakabinami kankorėžiai

Didesnius kankorėžius apklijuokite smulkiais lapeliais, žiedeliais, uogelėmis, pritvirtinkite kaspiną. Šiuos kankorėžius galima pakabinti ant durų, lango, lempos ar sekcijos rankenėlių.

Kankorėžių vaza

Skaidrią vazą pripildykite kankorėžiais ir įkiškite šakeles su džiovintais lapais, žiedais ar uogomis, obuoliukais.

Išpjaustyti apelsinai

Apelsinus ar kitus citrusinius vaisius išpjaustykite plonu peiliuku, į įpjovas įsmeikite gvazdikėlius. Tokia kompozicija ne tik puoš stalą, bet ir maloniai kvepės.

Lapų vėjo varpeliai

Džiovintus lapus pritvirtinkite prie siūlelių, jų apačioje pririškite sunkesnius karoliukus. Paruoštus siūlus prikabinkite prie vielos apskritimo ir kompoziciją iškelkite balkone ar prie lauko durų.

Javų „skulptūros“

Iš kartono susukite tūtą ir ją apklijuokite sveikais, gražiais javais. Keletą varpų įkiškite ir į tūtos centrą, tuomet suformuosite didelę, purią, dailią puokštę. Paruoštą „skulptūrą“ padailinkite kaspinais, sutvirtinkite lininiu siūlu.

Šermukšnių puokštė

Raudonomis uogomis aplipusios šermukšnių šakos - tikras rudens simbolis. Šermukšnių puokštė atrodo labai dailiai bei, jeigu tikėsime senovės mitologija, suteikia ramybę, prieglobstį, privatumą, saugo namus nuo blogio, atbaido laumes, raganas ir net velnią.

Javų puokštė

Natūralaus audinio kaspinu perrištas ir šiek tiek persuktas javų glėbelis gali pavirsti nuostabia puokšte, papuošiančia šventinį stalą ar nykesnį namų kampelį.

Puokštė moliūge

Apvalus moliūgėlis - rudens gražuolis. Puokštę, žinoma, galite komponuoti į moliūgą įkištoje floristinėje kempinėje, tačiau puikiai tiks ir apvali vaza, apsukta oranžiniu kaspinu ar apklijuota oranžiniu plaušu.

„Šiltas“ vainikas

Džiovinti augalai atrodo dailiai, tačiau jie trumpaamžiai ir trapūs, o dirbtinės puošmenos dažnai atrodo nenatūraliai arba kainuoja nemenkus pinigus. Siūlais apsuktas vainikas, papuoštas iš veltinio susuktomis gėlytėmis atrodo gražiai ir tarsi skleidžia šilumą.


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Juliana