Namai > Šventės > Jauku ir šilta: megztos ir...
 

Jauku ir šilta: megztos ir nertos dovanos Kalėdoms (foto)


2016 11 08 | Autorius: Mama.lt
 

Artėjant Kalėdoms pradedame sukti galvą, kuo pradžiuginti mylimiausius... Rankų darbo dovanos visada pačios mieliausios, o nertos ar megztos grožybės žvarbią žiemą sušildo ne tik kūną, bet ir sielą. Dalinamės originaliomis nedidelių megztų ir nertų dovanėlių idėjomis!


Nertas knygų skirtukas - gėlytė patiks daug skaitantiems. Jį galite padovanoti kartu su gera knyga.


Raktų pakabučiai - katės. Žinoma, galite numegzti ar nunerti ir kitokius gyvūnėlius, nedidelius kamuoliukus. Nepamirškite prisiūti skambaliukų, padėsiančių raktus rankinėje rasti dar greičiau.


Megztos ar nertos Kalėdų dekoracijos - miela dovana, kursianti šventinę nuotaiką dar ilgus metus.


Nerti aromaterapiniai kamuoliukai ne tik dailiai atrodo, bet ir nuostabiai kvepia. Juos užpildykite džiovintomis, kvepiančiomis žolelėmis ar kamšalu su keliais eterinio aliejaus lašais.


Smulkiais mezginiais ar nėriniais galima papuošti kalėdinę eglutę. Nunerkite ar numegzkite eglutes, briedžius, žvaigždeles, kamuoliukus, juos papuoškite kaspinėliais ir karoliukais.


Gaminti mėgstantį žmogų pradžiuginsite nertomis ar megztomis puodkelėmis. Būtinai rinkitės storus, tvirtus siūlus, kurie gerai apsaugos nuo karščio.


Plonais siūlais apmegztas stiklainiukas gali pavirsti švelnią šviesą skleidžiančia žvakide.


Žiemą išgeriame daug karštų gėrimų - arbatos, kavos, kakavos... Puodelį apgaubiantis „pašiltukas“ - labai reikalinga dovana!


Kiekvienas vaikas apsidžiaugs nertu ar megztu žaisliuku, kuris saugos miegą ir tikrai išvaikys visus blogus sapnus!


Melomanams pravers ausinės bei megztas dėkliukas joms laikyti. Kad daugiau netektų susierzinti dėl susipynusių laidų...


Jaukų namų interjerą kuriantiems patiks megztas pagalvės užvalkalas. Beje, nemokantys megzti jį gali pasiūti iš seno megztinio.


Nertos šlepetės atrodo stilingai, yra patogios ir praktiškos.


Megztos, šiltos kojinės - būtinas žiemos aksesuaras ir puiki dovana kiekvienam.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Adomas