Namai > Interjeras > Modernios sekcijos lentynos...
 

Modernios sekcijos lentynos ir stelažai – urbanistiniam namų interjerui


2016 09 20 | Autorius: Mama.lt
 

Jau keletą metų minimalizmas karaliauja interjero tendencijose ir panašu, kad artimiausiu metu jis tikrai neketina užleisti savo vietos populiarumo viršūnėje. Minimalizmas ragina negailestingai mesti nereikalingus daiktus lauk ir suteikti namams svaiginantį erdvės pojūtį. Žinoma, erdvūs ir šviesūs namai žavi kiekvieną, tačiau, ką daryti šiuolaikiniam vartotojiškos visuomenės žmogui, kurio namuose įvairios smulkmenos, knygos, nuotraukos ir kiti interjero atributai užima be galo daug vietos? Kur viską stilingai sutalpinti? Laimei, interjero dizaineriai apie tai pagalvojo ir siūlo itin platų baldų, skirtų tvarkai palaikyti, pasirinkimą. Apie šiuolaikinių baldų tendencijas pasakoja didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistai.

Mažiau visada yra daugiau

Gigantiškų ir sovietmetį menančių sekcijų laikai jau seniai praėjo, o į jų vietą atkeliavo moduliniai korpusiniai baldai, kurie žavi savo grakštumu ir lengvumu, kuris neužgriozdina kambario. Tokių modulinių baldų pagrindas – sieninė plokštė, turinti įmontuojamas atviras lentynas. Be to, tokio tipo baldų konstrukcija leidžia sukurti daugybę modernių kombinacijų ir interjerui suteikti išskirtinio žavesio.

Daugelis garsių baldų dizainerių turi ir kuria asmenines, idealias savo daiktų laikymo versijas, todėl baldų salonuose ar elektroninių parduotuvių kataloguose puikuojasi ne tik modernios sekcijos, lentynos ar stelažai, bet ir prie jų priderinti daiktai, aksesuarai – pintos ar kartoninės dėžės, įvairių formų daiktų laikymo priemonės.

Medžio populiarumas priblėso

Mediniai baldai visais laikais buvo siejami su namų jaukumu ir šiluma, tačiau baldų dizaineriai nesiliauja ieškoti ekonomiškesnių medžiagų ir originalesnių faktūrų, kurios leistų sukurti šiuolaikinio žmogaus poreikius ir gyvenimo būdą atspindintį namų interjerą. Šiuo metu labai išpopuliarėjo tvirtas ryškiaspalvis plastikas, iš tokios medžiagos pagamintos minimalistinės sekcijos, lentynos bei kiti baldai ne tik praktiški, bet ir suteikia interjerui išskirtinio žavesio. Daug dėmesio sulaukia ir lengvai surenkami stelažai. Jie traukia savo paprastumu, modernumu ir labai draugiška kaina. Be to, žmogus įsigijęs tokį stelažą, jį gali montuoti pagal savo poreikius.

Spintas keičia atviros drabužinės

Spinta tikriausiai vienas didžiausių ir daugiausiai vietos namuose užimančių baldų, kuris visiškai nesiderina prie minimalizmo idėjos, todėl dizaineriai jas siūlo keisti drabužinėmis. Atviros drabužinės lentynos vizualiai padidina kambario erdvę, yra labai patogios ir stilingos. Kita vertus, tikrai ne visi nori, kad į namus užsukę svečiai matytų asmeninius daiktus, todėl dizaineriai siūlo rinktis pusiau atvirą drabužinę.

Šiuolaikiniai modernūs baldai tiesiog alsuoja laisve, neįpareigoja ir suteikia galimybę namų šeimininkui kurti interjerą taip, kad jis atitiktų visus jo poreikius. Kita vertus, būtina pastebėti, kad tokio tipo interjeras yra šiek tiek šaltas, todėl dizaineriai jį rekomenduoja pagyvinti tekstilės gaminiais – margaspalvėmis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, pledais ar kilimu. Jaukumo namams suteiks gyvos gėlės, žvakės ir kitos smulkmenos, tačiau jų neturėtų būti per daug. Priešingu atveju nepavyks išlaikyti minimalizmo dvasios.


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
dominykas ivoska