Namai > Šventės > Jaukūs papuošimai namams...
 

Jaukūs papuošimai namams iš kankorėžių (foto)


2016 11 30 | Autorius: Mama.lt
 

Visuomet malonu grįžti į jaukius, dailiai dekoruotus namus, o šventiniu laikotarpiu grožio ir šilumos norisi dar labiau... Savo namus siūlome padailinti kankorėžių papuošimais, kurie yra labai jaukūs, stilingi ir lengvai pagaminami.

Visų papuošimų gamybai jums reikės žirklių, įvairių, kaspinėlių, medžiagos atraižų, karoliukų, o taip pat turimų džiovintų vaisių, tikrų ar dirbtinių šakelių. Papuošimus sutvirtinti patogiausia ir greičiausia naudojant karštų klijų pistoletą, tačiau, žinoma, galima į kankorėžius įsmeigti lanksčias vielutes ir jomis tvirtinti kankorėžius tarpusavyje ar prie jų prikabinti kitas dekoracijas.

Nykštukai su nusmukusia kepurėle

Iš veltinio susukta tūta bei mažas karoliukas priklijuotas prie didelių kankorėžių. Belieka pritaisyti virvelę ir nykštukus papuošti pagal savo fantaziją. Juos galima kabinti ant eglutės ar lange.

Kalėdų žvaigždė

Įvairūs kankorėžiai nupurkšti baltais dažais ir suklijuoti į dailią žvaigždę, kuri gražiai atrodys tiek padėta ant palangės (į jos centrą galima įstatyti žvakę) ar pakabinta.

Kalėdų vainikas

Sutvirtinant vielute supinkite tikras ar dirbtines visžalių augalų šakeles. Prie vainiko karštais klijais priklijuokite ar vielutėmis prisukite kankorėžius bei kitas dekoracijas - kaspinus, džiovintus vaisius, dekoratyvius dirbtinius lapelius ir uogeles, riešutus...

Spalvingi kankorėžiai

Kankorėžius apklijuokite spalvingais karoliukais ar mažyčiais, iš vilnos susuktais kamuolėliais ir pritaisykite virvelę. Puikus papuošimas eglutei!

Kankorėžis su kaspinu

Prie gražaus kankorėžio tereikia pritvirtinti puošnų kaspiną bei virvelę - žaisliukas eglutei paruoštas!

Kankorėžių girlianda

Prie storos virvės ar standesnio audinio juostos nesunku pritvirtinti gražius kankorėžius bei kitas dekoracijas. Tokia girlianda ypač dailiai atrodys pakabinta lange ar ant durų.

Kankorėžių burbulai

Susiraskite minkštą burbulą, kuris pasitarnaus, kaip dekoracijos pagrindas. Galite naudoti floristinę kempinę, siūlų kamuolį, minkštą sviedinuką. Į kankorėžius įsmeikite vielutes ir juos susmaigstykite į pagrindą. Žinoma, kankorėžius galite ir priklijuoti. Mažyčiais burbulais galite puošti eglutę, o didesnius padėti ant dailaus stovo ar pakabinti ant lempos.

Kankorėžių burbulai su šakelėmis

Kankorėžių burbulams galima naudoti ne tik kankorėžius, bet ir kitas dekoracijas - šakeles, kaspinus, karoliukus ir pan.

Kankorėžių eglutės

Mažyčių žvakelių „tablečių“ metalinius dėkliukus apklijuokite šakelėmis, prikiškite samanų, o prie jų priklijuokite gražius kankorėžius. Kompoziciją papuoškite smulkiomis detalėmis - karoliukais, kaspinėliais, gilėmis, riešutais. Mažytes eglutes galima pastatyti ant lango ar jomis puošti šventinį stalą. Taip pat tai miela dovanėlė!

Kankorėžiai vazoje

Neturint daug laiko kankorėžius galima paprasčiausiai sudėti į plačią vazą kartu su specialia girlianda. Į vazą galima įstatyti šakelių bei jas papuošti turimais žaisliukais, pavyzdžiui, kaip parodyta nuotraukoje, subtiliais varvekliais.

Kankorėžių ryšulėlis

Prie kankorėžių pritvirtinkite gražius kaspinus, juos viršuje suriškite į vieną ryšulėlį. Tokią dekoraciją galima kabinti lange, ant durų, lempos, sienos...

Kankorėžiai žvakidėje

Į plačią žvakidę, vazą ar kitą indą įberkite dekoratyvių akmenėlių bei kankorėžių (juos galima padažyti teptuku ar nupurkšti dažais), įstatykite žvakę. Žinoma, žvakidėje dailiai atrodys ir šiek tiek šakelių, riešutų, džiovintų vaisių ir pan.

Paukštelis iš kankorėžio

Pailgą eglės kankorėžį perpjaukite į tris dalis: pirmoji dalis trumpiausia, likusios dvi - panašaus ilgio. Jo viršūnėlę ir apatinę, siaurėjančią dalis suklijuokite taip, kaip parodyta nuotraukoje (paukščio snapelis bus kankorėžio stiebelis, o uodega - kankorėžio siaurėjanti dalis). Paukšteliui pritaisykite uodegą - puošnią plunksną, smilgų kuokštą ar kaspiną.
Paukštelio pakaušis stokos plunksnų, tačiau jį pritvirtinus prie Kalėdų eglės to nesimatys, o jeigu norite, galite tą vietą apklijuoti iš nepanaudotos centrinės kankorėžio dalies išimtais žvyneliais.
Paukšteliui priklijuokite akeles, galite šiek tiek padažyti snapą.
Paukštelio kojas padarykite iš įsmeigtų vielučių, jomis pritvirtinkite dekoraciją prie Kalėdų eglės šakos.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Dominykas