Namai > Šventės > Kalėdiniai žaisliukai:...
 

Kalėdiniai žaisliukai: ką padaryti dabar, kad Kalėdos būtų be streso


2016 12 05 | Autorius: Mama.lt
 

Jau padarėte „angelą“ ant lengvo iškritusio sniego? Jaučiate kalėdinio vyno ir imbierinių meduolių aromatą mėgstamoje kavinėje? Ar jaučiate artėjančių Kalėdų dundesį? Taip, Kalėdos jau visai čia pat ir netrukus prasidės streso kupinos dienos, bandant supirkti dovanas visiems mylimiems žmonėms, papuošti namus, susidaryti šventinių pramogų planą ir pasipuošti patiems. Bet ar kada galvojote, jog galima būtų viso to streso išvengti? Šiandien kartu su didžiausios Lietuvoje elektroninės parduotuvės Pigu.lt specialistais pasidalinsime praktiškais patarimais, kaip pasipuošti namus, ką atlikti dabar, likus dar kelioms savaitėms iki Kalėdų.

Įprasta Kalėdinę eglutę puošti savaitę prieš Kalėdas. Gyva eglutė šiltuose būstuose greitai pradeda „mesti“ spyglius, tad paprastai labai iš anksto puošiamos tik dirbtinės eglės. Visgi, ta diena, kuomet į namus atkeliauja mišku ir gaiva kvepianti eglutė, nėra ta diena, kai pirmą kartą atveriate dėžę kur laikomi eglutės žaisliukai. Kiekvienas namuose turime daugiau ar mažiau kalėdinių žaisliukų, tačiau per metus pasimiršta kas yra mūsų kolekcijoje, po eglutės nupuošimo praeitais metais neįvertiname kiek kalėdinių žaisliukų sudaužė katė. Taigi, atvėrus dėžę ir nusiteikus puošti eglutę paprastai suvokiame, kad iki pilnos laimės trūksta nemažai. Ką daryti?

Išeitis paprasta. Dabar pat nukelkite kalėdinių žaisliukų dėžę ir peržiūrėkite ką turite. Kadangi paprastai žinote, kokio dydžio eglutę perkate ir kiek žaisliukų reikia jai papuošti, susiskaičiuokite ir marš pirkti naujų! Kiekvienais metais keičiasi kalėdinių žaisliukų tendencijos, tad turėdami omenyje, ką jau esate įsigiję, prisiderinkite naujų žaisliukų krepšelį. Užsisakius kalėdinius žaisliukus internetu jau dabar, juos tikrai gausite gerokai anksčiau nei reikės puošti eglutę. Ir svarbiausia, užsakymą pristatys tiesiai į namus.

Beje, ar žinote, kad kalėdiniai žaisliukai skirti ne tik eglutei puošti? Turėti atsarginių suolelį apsimoka, nes žaisliukais puikiai galima papuošti šventinį stalą. Pavyzdžiui, paimkite vyno taurę ir priberkite į ją dar rudenį pririnktų kankorėžių, gilių, įmaišykite kelis blizgančius nedidelius žaisliukus, užmeskite eglės šakelę ant viršaus ir štai turite unikalų stalo papuošimą. Nesate prikaupę kankorėžių ir kito gėrio? Ne bėda, tačiau reikės mažesnių taurių ir daugiau kalėdinių žaisliukų – tiesiog užpildykite taurę žaisliukais ir kalėdinėmis girliandomis. Arba galite tiesiog „pamėtyti“ ant stalo įvairiaspalvių žaisliukų ant baltos kalėdinės staltiesės – kalėdinės dekoracijos visada suteikia šventei išbaigtumo ir jaukumo.

O gal norite suteikti kambariui išskirtinumo, paversdami paprastą šviestuvą kalėdine dekoracija? Tam reikės daug žaisliukų, juos tiesiog pakabinkite ant siūlo ir pririškite prie esamo šviestuvo – senasis šviestuvas pasislėps, o naujasis kalėdinių žaisliukų šviestuvas maloniai trauks akį.

Beje, kalbant apie žaisliukus, nepamirškite ir šviečiančių girliandų. Tinkamai suderintos girliandos su kitais eglutės papuošimais ir kalėdiniais žaisliukais, sukurs išskirtinį šventinį dekorą jūsų namuose. Svarbiausia, pradėti rūpintis žaisliukais kaip galite anksčiau.

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Domas