Namai > Buitis > Stambioji buitinė...
 

Stambioji buitinė technika: kaip išsirinkti skalbimo mašiną?


2016 12 06 | Autorius: Mama.lt
 

Šiandien tikriausiai sunkiai rastumėm tokį žmogų, kuris galėtų patogiai gyventi, neturėdamas skalbimo mašinos, šaldytuvo, viryklės ir kitų prietaisų. Taip, buitinė technika gerokai palengvina mūsų namų ruošos darbus, tačiau ją išsirinkti nėra labai paprasta, gali kilti nemažai klausimų. Taigi, į ką reikia atkreipti dėmesį, perkant naują skalbimo mašiną, pasakoja didžiausios Lietuvoje elektroninės parduotuvės Pigu.lt specialistai.

Kur bus statoma skalbimo mašina?

Skalbimo mašinos matmenys yra vienas pagrindinių kriterijų, kurie turėtų padėti lengviau apsispręsti. Visgi, dalis žmonių daro gana dažnai pasitaikančią klaidą – įsigyja naujus baldus, o tik tada pagalvoja apie buitinę techniką. Pasak specialistų, pirmiausia turėtų būti įsigyjama buitinė technika, o tik tada užsakomi baldai. Taip baldų meistrams bus patogiau apskaičiuoti, kiek vietos reikia skalbimo mašinai. Žinoma, šis klausimas aktualesnis žmonėms, kurie dar tik įrenginėja namus. Tuo tarpu, norintys tik pakeisti skalbimo mašiną, turėtų atminti, kad skalbimo mašina neturėtų būti įspausta tarp baldų ar sienų, jai reikia bent poros centimetrų erdvės iš šonų, todėl statyti skalbimo mašiną virtuvėje nėra pats geriausias sumanymas.

Kokios talpos reikia?

Skalbimo mašinos būgno talpa labai individualus dalykas. Jei gyvenate vienas ar su antra puse ir artimiausiu metu neplanuojate šeimos pagausėjimo, galima apsiriboti ir mažesnės talpos skalbimo mašina. Tai išties nesukels jokių nepatogumų ir neturės įtakos skalbimo kokybei. Visgi, jei turite pakankamai didelę šeimą ar mažų vaikų, kurių rūbelius reikia dažnai skalbti, geriau rinktis didesnės talpos skalbimo mašiną, kuri gali talpinti net iki 12 kg skalbinių. Paprastai tokioje skalbimo mašinoje galima drąsiai skalbi antklodes, pagalves, lovos užtiesalus.

Gręžimas ir specialios programos

Rūbus puikiai išgręžia tokios skalbimo mašinos, kurios pasiekia nuo 1 tūkst. iki 1,6 tūkst. apsukų per minutę. Taigi, kuo daugiau apsukų, tuo geresnis gręžimo rezultatas. Tiesa, Pigu.lt specialistai teigia, kad didžioji dalis šiuolaikinių skalbimo mašinų turi nemažai skalbimo programų, kurios pačios parenka maksimalų galimą gręžimo greitį, todėl nereiktų baimintis, kad intensyvus gręžimas sugadins skalbinių audinį.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį, tai – programų skaičius ir pobūdis. Labai svarbu įvertinti savo poreikius. Tarkim, sportuojantis, nuolatos skubantis ir savo laiką taupantis žmogus turėtų pasirinkti skalbimo mašiną, kuri turi trumpą, vos pusvalandžio ir penkiolikos minučių skalbimo programą. Taip pat reiktų atsižvelgti ir į spintos turinį, jei jame nemažai vilnonių ir megztų rūbų, labai svarbu pasirinkti skalbimo mašiną, kuri turi kokybišką vilnai ir mezginiams skirtą skalbimo programą.

Galiausiai reiktų atkreipti dėmesį į tokias smulkmenas kaip valdymo patogumą, iš kurios pusės atsidaro skalbimo mašinos durelės, o gal būtų patogiau, jei skalbiniai susikrautų iš viršaus ir pan. Jei nesate tikras ar jūsų nusižiūrėta skalbimo mašina patenkins jūsų poreikius, nebijokite pasikonsultuoti su specialistais.


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
kamile