Vaikai > Laisvalaikis > Šventinė šukuosena...
 

Šventinė šukuosena ilgaplaukėms: Kalėdų eglutė (video)


2016 12 11 | Autorius: Mama.lt
 

Per šventes norisi ypatingai pasipuošti, tad ieškome pačių gražiausių suknelių, dailių batelių ir nepamirštame susitvarkyti plaukučių. Savo mažosioms princesėms siūlome supinti puošnią šukuoseną - Kalėdų eglutę. Ši šukuosena tiks tiek mokyklos karnavalui, tiek ir kalėdinei vakarienei su šeima.

Kalėdų eglutės šukuosena tinka ilgaplaukėms, storesnių plaukų savininkėms. Jai padaryti prireiks smulkių, mažyčių gumelių, šukų bei puošnių segtukų. Pastaruosius nesunku pasidaryti pačioms - tereikia prie lenktų kuodo segtukų karštais klijais priklijuoti papuošimus.

Šukuoseną pradėkite nuo dviejų uodegų. Viršuje suimkite dalį plaukų ir suriškite vieną uodegą. Apačioje likusius plaukus taip pat suriškite į prie kaklo prigludusią uodegą, kad jie netrukdytų.

Viršutinę uodegą horizontaliai padalinkite į dvi lygias dalis. Viršutinę dalį išskirkite į dvi sruogas, jomis apgaubkite apatinę uodegos dalį (ją perverskite ir duokite mergaitei prispausti prie kaktos, jums bus patogiau) ir sruogeles suriškite gumele.

Sruogą, kurią prie savo kaktos spaudė mergaitė, paimkite, išskirkite į dvi dalis, jomis apgaubkite laisvąją uodegos dalį (ją vėl duokite prilaikyti mergaitei), suriškite gumele.

Sruogeles kartas nuo karto supurkškite laku ar vandeniu, kad būtų lengviau dirbti, o šukuosena būtų tolygesnė, tvirtesnė.

Tokiu principu suriškite visą šukuoseną, tačiau formuodami naujas sruogeles jas šiek tiek patraukite, kad susidarytų laisvesnės, su kiekvienu surišimu vis didėjančios kilpos, kurios atrodo lyg eglės šakos.

Galiausiai vėl liks dvi uodegos - nuo pat pynimo pradžios prie kaklo surišta uodega ir pynimo pabaigoje esanti. Jas suimkite viena gumele, o likusius plaukus palikite kristi laisvai ar šiek tiek pagarbanokite.

Šukuosenos aprašymas gali atrodyti labai painiai, tačiau siūlome pasižiūrėti vaizdo siužetą ir viskas tikrai taps gerokai paprasčiau:


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (150)
Urtė