Namai > Šventės > Originalios Kalėdų...
 

Originalios Kalėdų dovanų pakavimo idėjos (foto)


2016 12 14 | Autorius: Mama.lt
 

Gauti Kalėdų dovaną - šventė. O gauti dailiai supakuotą Kalėdų dovaną - dviguba šventė. Juk originaliai ir kruopščiai supakavę kalėdines dovanas parodome dar didesnį rūpestį bei meilę, o jų pakavimas - kūrybingas ir raminantis laisvalaikio praleidimo būdas. Dalinamės puikiomis dovanų pakavimo idėjomis!

Snaigės karpinys

Vaikystėje tikriausiai teko sulankstyti popieriaus lapą, iškarpyti smulkias detales ir išlankstyti ažūrinę snaigę. Šiomis snaigėmis galima papuošti paprastai įpakuotą dovaną.

Forminis įpakavimas

Iš patvaraus, tačiau pakankamai lankstaus popieriaus (tinka kepimo ar kokybiškesnis dovanų popierius) iškirpkite norimos formos iškarpas. Centre dėkite dovanėlę, saują sukarpytų girliandų, uždėkite antrą iškarpą ir kraštelius persiūkite siuvimo mašina ar sudygsniuokite rankomis.

Visžalių augalų šakelės

Eglučių, kėnių, kadagių, tujų ar džiovintų eukaliptų šakeles galima pririšti prie dovanėlių. Subtilu ir šventiška!

Blizgančios raidelės

Visas dovanas galite supakuoti į vienodą popierių ar sudėti į maišelius, o kad pačiam būtų lengviau atskirti ir kad dovanos gavėjui smagiau būtų, pririškite žvilgančią pirmąją vardo raidę ar inicialus. Raides iškirpkite iš storesnio popieriaus, patepkite klijais ar skaidriu nagų laku ir gausiai apiberkite blizgučiais, juos šiek tiek prispauskite pirštais ir palaukite, kol visiškai nudžius.

Mieli gyvūnėliai

Vos keletas papildomų priklijuotų kartoninių detalių paprastas dėžes paverčia mielais gyvūnėliais. Taip įpakuotas dovanas tikrai įvertins vaikai! Dovaną atsargiai išpakavus, popierių galima vėl sulipdyti lipnia juostele ir toliau žaisti ne tik su gautais žaisliukais, bet ir su šiomis mielomis dėžutėmis.

Eglutės žaisliukai

Paprastai supakuotas dėžutes galima pagyvinti eglutės žaisliukais, kurie, išpakavus dovanas, galės būti panaudoti pagal paskirtį ir papuoš namus.

Atvirutės

Prie supakuotos dovanos pririštos atvirutės ne tik atlieka dekoratyvinę funkciją - nepamirškite į jas įrašyti gražaus palinkėjimo!

Aplikacijos

Iš kietesnio, derančių spalvų popieriaus iškirptos aplikacijos atrodo labai dailiai ir elegantiškai.

Siūlų burbulai

Ar prisimenate, kaip iš siūlų pasidaryti purius burbulus? Iš kartono iškirpkite du apskritimus su skyle centre ir dėmesingai apsukite siūlu, siūlo kraštelius nukirpkite, kartono apskritimus truputį praskleiskite, tarp jų įkiškite siūlą ir jį suriškite. Teliko išpurenti siūlų burbulą ir jį pririšti prie supakuotos dovanos.

Dirbtinės gėlės

Į paprastą popierių įvyniotas dovanėlės galima papuošti nedidelėmis kompozicijomis iš dirbtinių gėlių. Jeigu dovana skirta merginai, tai gėles galima priklijuoti prie plaukų segtukų, tuomet dovaną gavusi mergina galės pasipuošti.

Saldainiai

Smaližiams dovanas galima papuošti saldumynais - dovanų dėžutę ar maišelį apklijuokite čiulpinukais, saldainiukais, šokoladukais...

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
Austėja
2017-01-29 16:30:29
Kokios gražios idėjos dovanų pakavimui. Deja, Kalėdos jau praėjo, bet kitamet būtinai pasinaudosiu :)Geras dalykas tokių popierinių dekoracijų "gamybai"popieriaus kirtimas. Labai pagreitina procesą :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Juliana