Namai > Interjeras > Jauki svetainė: 10...
 

Jauki svetainė: 10 paprastų idėjų (foto)


2017 01 06 | Autorius: Mama.lt
 

Svetainė - ypatingas namų kampelis, kuriame leidžiame laiką su šeimos nariais bei svečiais, švenčiame šventes, pasidalijame dienos įspūdžiais ar tiesiog ilsimės. Norisi, kad ši erdvė spinduliuotų išskirtiniu jaukumu. Dalinamės naudingomis ir paprastomis idėjomis, kurios padės sukurti širdį šildančią svetainę!

Pagalvėlės

Daug įvairaus dydžio, minkštu audiniu apvilktų pagalvėlių nukrauta sofa ir foteliai tarsi kviečia į juos įkristi. Tai suteikia ypatingo jaukumo, atsipalaidavo jausmo. Didesnės pagalvėlės gali atlikti ir papildomą funkciją - ant jų gali patogiai įsitaisyti svečiai.

Nerti, megzti, skiautinių pledai

Net ir paprasčiausias pledukas jūsų svetainei suteiks jaukumo. Rinkitės prie interjero derančių ar jį papildančių spalvų, megztus, nertus ar skiautinių technika pagamintus pledus, kurie tiek papildys interjerą, tiek ir sušildys šaltą vakarą.

Kilimai

Kilimas - jaukumo ir šilumos suteikianti detalė. Ilgo plauko kilimus prižiūrėti sunkiau, tačiau jie atrodo ypač mielai, be to ant jų patogu sėdėti, jie ypač mėgiami ant grindų mėgstančių žaisti vaikučių.

Medis

Kurdami svetainės interjerą rinkitės natūralaus, mažiau apdoroto, nedažyto medžio detales. Žinoma, norint dideliais balkiais papuošti lubas teks daryti remontą, tačiau medines dėžutes, skulptūrėles, lentynėles įsitaisysite tikrai be vargo.

Minkštas pakojis - stalelis

Prie sofos dažniausiai statome žemą žurnalinį stalelį, tačiau jį galima pakeisti minkštu pakoju. Jis tarnaus kaip papildoma sėdimoji vieta, ant jo galima ištiesti kojas, o uždėjus padėklą bus patogu patiekti arbatą ir gabaliuką pyrago.

Žvakės

Žvakelių skleidžiamas mirgėjimas tikrai suteiks jaukumo kiekvienai patalpai. Dėliokite skirtingo dydžio, formų ir spalvų žvakių kompozicijas, uždekite aromatines žvakes, namus pripildysiančias ne tik šviesa, bet ir nuostabiu aromatu. Nemėgstate žvakių? Pakeiskite jas stilingomis lempelių girliandomis!

Apšvietimas

Teisingas šviesos šaltinių išdėstymas svarbus ne tik norint užtikrinti patalpų funkcionalumą, bet ir formuojant interjerą. Svetainėje reikėtų kabinti didelį, visą patalpą ryškiai apšviečiantį šviestuvą bei pastatyti keletą nedidelių lempų ar toršerų. Sukvietus svečius, žaidžiant stalo žaidimus, kuriant rankdarbius galėsite įjungti visus šviesos šaltinius, o štai norėdami romantikos, jaukumo - tik vieną ar du.

Nuotraukos ir paveikslai

Tuščios sienos primena viešąsias erdves, o štai mielų prisiminimų kupinos nuotraukos, paveikslai, dekoracijos suteikia jaukumo, tarsi pasakoja apie šiuose namuose gyvenančią šeimą.

Kolekcijos

Dažnas kažką kolekcionuoja - vieni renka drambliukus, kiti iš kelionių parsiveža dekoratyvias lėkštes, treti į albumus klijuoja pašto ženklus. Dauguma kolekcijų gali puikiai papildyti interjerą, tapti labai asmenišku svetainės akcentu.

Augalai

Net ir nedidelis augaliukas į patalpą įneša gyvybės, o įvairiaspalviai, skirtingų formų ir faktūrų vazonai yra puiki dekoro detalė.

 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Sima
2018-02-13 14:43:58
Mano svetainei jaukumo suteikia led šviestuvai . Kai kuriems gali atrodyti iššaukiantis pasirinkimas, bet tai labai atitinka mano asmenybę.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Danielius