Namai > Buitis > „Asus“ išmanieji...
 

„Asus“ išmanieji telefonai – nepripažinti ir neįvertinti


2017 01 22 | Autorius: Mama.lt
 

Lietuvoje jau kuris laikas parduodami „Asus“ mobilieji telefonai. Jie nebrangūs, kokybiški ir... neįkyri savo reklamomis. Galbūt dėl to apie juos žinoma gana nedaug. Norėtume supažindinti su keliomis naujienomis iš „Asus“.

Sklinda gandai, kad naujasis „Asus“ telefonas „ZenFone AR“ turės 23 megapikselių kamerą, o padarytas nuotraukas bus galima „ištempti“ iki 92 megapikselių naudojant „Super Resolution“ funkciją. Jo variklis – „Qualcomm Snapdragon 821“ procesorius ir 8 GB RAM. Tai itin galingas telefonas, gali būti galingiausias rinkoje. Šis telefonas yra toks galingas ne be reikalo. Jis sukurtas bendradarbiaujant su „Google“ ir palaiko tiek „Tango AR“, tiek „Daylight VR“ technologijas. „Tango AR“ yra išplėstinės realybės (angl. augmented reality) projektas, o „Daylight VR“ yra „Google“ sukurti virtualios realybės akiniai. Kol kas dar nebuvo tokio telefono, kuriame būtų sujungtos abi šios platformos. „ZenFone AR“ tikrai bus labai brangus telefonas, tačiau apie kainas bus paskelbta antrajame ketvirtyje. Keista, kad apie „Asus“ telefonus labai daug nežinome.

„Asus“ – tai ne dar vienas kiniškas telefonas. Iš tikrųjų, tai Taivano kompanija (kaip ir „HTC“), kuri dirba nuo 1989-jų. „Asus“ kažkada orientavosi į motininių plokščių sprendimus ir ranka rankon darbavosi su „Intel“. Ši patirtis atsispindi jos gaminamuose nešiojamuose kompiuteriuose, kurie yra vieni iš populiariausių Lietuvoje. Paradoksalu, tačiau apie išmaniuosius telefonus daug nekalbama. Lietuvoje prekiaujama vos kelių rūšių „Asus“ telefonais. Visi jie pasižymi itin stilingu dizainu, kurio kūrėjai buvo pripažinti 2015 metais, kai gavo prestižinę „IF“ dizaino premiją už „Zen“ dizaino koncepciją.

Dar vienas įdomus faktas yra tas, kad „Asus“ naudoja „Sony“ kameras ir turi lazerinio fokusavimo funkciją. Tai labai padeda greičiau sufokusuoti vaizdą ir padaryti itin kokybišką nuotrauką. Lazerinis fokusavimas – gana nauja technologija. Ją dar naudoja „LG“ ir kiti gamintojai naujausiuose savo telefonuose. Akivaizdu, kad tai puiki alternatyva tradicinėms nedidelėms blykstėms, kurioms reikia gana nemažai baterijos energijos.

Dar viena naujiena iš „Asus“ padangės – „Asus ZenFone Zoom 3“ telefonas. Tai bus ploniausias pasaulyje telefonas su net 5000 mAh baterija. Budėjimo rėžimu toks telefonas turėtų išlaikyti gyvastį apie 40 dienų. Įdomu, ar dažna tokia situacija, kad kažkas turėtų palikti įjungtą telefoną bent mėnesiui ir tikėtis, kad jo baterija per tą laiką neišsikraus... Beje, nuo šio telefono bus galima krauti ir kitus įrenginius, nes baterija tarnaus ir kaip atsarginė baterija. Ši funkcija irgi gana unikali. Ar dažnai nuo telefono reikia įkrauti planšetinį kompiuterį arba išmanųjį laikrodį?

„Asus ZenFone Zoom 3“ turės ir dvigubą kamerą. Jam kameras tiekia „Sony“, todėl fotografijų kokybė – itin gera. Aišku, 4K filmavimas irgi bus, taip pat ir RAW failai, bei 13 megapikselių raiškos asmenukių kamera. Tokia jau yra „ZenFone Selfie“ telefone, kuris nesusilaukė didelio pasisekimo Lietuvoje.

Tai išskirtinai fotografavimui ir filmavimui skirtas išmanusis telefonas. Turint tokį, fotoaparato tikrai nebereikės. Bent jau paprasto.

Prie naujų telefonų puikiausiai tinka ir išmanusis laikrodis „Asus ZenWatch 2“.

Kuo išsiskiria Asus mobilieji telefonai – tai kaina. Itin aukštos kokybės ir techninių savybių telefonai už nedidelę kainą, lyginant su kitų gamintojų tos pačios klasės telefonais. Dabar „ZenFone Go“ kainuoja 100-110 eurų, „ZenFone 2 Laser“ – 180 eurų, „ZenFone 2 Dual“ – 250 eurų, „ZenFone 3“ – 350 eurų, „ZenFone 4“ – 130 eurų. Tai labai nebrangūs telefonai jaunimui ir verslui.

„Asus“ mobilieji telefonai neįvertinami tikrai nepelnytai. Jų kokybė ir techniniai sprendimai yra pakankamai aukšto lygio. Dėl to jie ypač tinkami Lietuvos rinkai, kur vienareikšmiškai karaliauja „Samsung“, „Huawei“ ir „Apple“.

 


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
kamile