Namai > Santykiai > 25 situacijos, kurias...
 

25 situacijos, kurias puikiai supras naujagimio tėvai


2017 02 15 | Autorius: Mama.lt, Shutterstock nuotr.
 

Gimus vaikeliui bendras šeimos kelias tikrai yra rožėmis klotas - pasitaiko ir aksominių žiedlapių, ir aštrių spygliukų. Naujagimio tėvai susiduria su gausybe keisčiausių iššūkių, kurių tikrai nesuvokia vaikų neturintieji ar jau primiršo paaugusias atžalas auginantys. Skaitydami tikrai linksėsite ir suprasite, kad šios komiškos, jautrios ir mielos situacijos yra tokios savos!

1. Tikrai nenorėtumėte, kad kas nors paviešintų jūsų internetinės paieškos istoriją, kadangi pastaruoju metu dažniausiai žiūrite vaikų bėrimų ir jų „kakučių“ nuotraukas.

2. Daugybę kartų meldėte Dievo, kad kūdikio pilvo diegliukus perduotų jums.

3. Esate susigraudinę ar net apsiverkę duodami vaikučiui vaistus. Kaskart atrodo, kad grūdate jam nuodus!

4. Vis dar negalite patikėti, kaip toks mažas padarėlis gali šitaip perpildyti vystyklus!

5. Esate ramus ir civilizuotas žmogus, bet tikrai norėjosi vožtelėti seselei, kuri taip nejautriai ir negrabiai beda skiepų adatą jūsų džiaugsmeliui.

6. Norite bendrauti su seniai nematytais bevaikiais draugais, bet vis pastebite jų kreivus žvilgsnius, pradėjus kalbėti apie sauskelnių skirtumus ir mišinėlių kokybę.

7. Nuoširdžiai pykstate ant pažįstamų, kuriems jūsų kūdikio sugebėjimas savarankiškai apsiversti neprilygsta aštuntajam pasaulio stebuklui.

8. Tikrai ne kartą nuoga, šlapia ir paklaikusiomis akimis išbėgote iš dušo, nes pasirodė, kad kūdikis verkia.

9. Pasivaikščiojimo maršrutą dėliojatės pagal tai, kurių viešųjų įstaigų tualetai turi padorius vystymo stalus.

10. Teko užmigti atrėmus kaktą į durų staktą?

11. Kūdikis pagaliau pradėjo miegoti naktį, bet jūs keliatės kas valandą ir tikrinate ar jis dar kvėpuoja.

12. Materialinės svajonės tikrai liko nuošalyje... Tiesą sakant, šiandien visos svajonės sukasi apie jūsų ir jūsų kūdikio ramų, gilų, ilgą, netrukdomą ir tokį saldų miegą.

13. Gimus kūdikiui garsių ginčų ir santykių aiškinimosi pakeltu tonu nebeliko. Dabar tai vyksta pašnibždomis, tuo pačiu meldžiantis, kad tik vaikas nepabustų.

14. Jūsų vaikas dar nė galvos pakelti nemoka, bet jau teko susiginčyti su vyru ar seneliais dėl jo auklėjimo, popamokinės veiklos ar būsimos profesijos pasirinkimo.

15. Kadaise mielai uostėte prabangius kvepalus, tačiau dabar suprantate, kad nėra nieko dangiškesnio už ką tik pavalgiusio ir glėbyje užmigusio kūdikio kvapą. Dažnai uostote savo vaiką. Jis kvepia pienu ir tyra meile.

16. Galbūt kada ir žavėjotės vardiniais drabužiais ar stilingomis rankinėmis, tačiau šiandien suprantate, kad nėra nieko gražesnio už miniatiūrinius mažylio batelius, mieliausias pasaulyje pirštinytes ir lyg pūkelis minkštučius šliaužtinukus.

17. Koks jūsų hobis? Ne, tai ne mezgimas, ne kelionės ir net ne knygų skaitymas. Dabar tai miegančio kūdikio mažyčių pirštelių tyrinėjimas.

18. Po truputį pradedate pastebėti, kad į jus kreipiamasi nebe vardu, o „Marijos/ Tomo/ Kotrynos/ įrašykite savo vaiko vardą mama“. Ir jūs tuo didžiuojatės!

19. Norint parodyti nuotrauką telefone teks perversti tris tūkstančius kūdikio nuotraukų.

20. Ar pastebėjote, kad draugai su baime žiūri į telefoną išsitraukiančius naujai iškeptus tėvelius? „Tuoj prasidės...“ - galvoja jie. Ir yra teisūs! Sunku susilaikyti neparodant užfiksuotų vaikelio pokyčių, gražaus drabužėlio ir pagaliau baigto įrengto vaikų kambario.

21. Jus jau aplankė suvokimas, kad kūdikiui pasakytas komplimentas yra 1000 kartų malonesnis, nei pagyrimas jums pačiai. O žmogui, kuris tiesiog gatvėje nusišypsojo jūsų kūdikiui iškart riebų pliusą uždedat!

22. Jaučiate beribį dėkingumą tiems, kurie be menkiausio neigiamos emocijos šešėlio išklauso jūsų skundus, nuogąstavimus ir pasakojimus apie mažylio kasdienybę.

23. Pokalbiuose ir pasakojimuose „aš“ vis dažniau keičia „mes“. Vieni iš to juokiasi, tačiau vaiką auginantys tikrai supranta, kad skauda ne jam, skauda - mums ir džiaugiasi ne tik mažylis, bet ir mes!

24. Laikydami kūdikį ant rankų tarsi iš naujo išmokote stebėtis kasdienėmis pasaulio smulkmenomis. Kūdikis susidomėjo šiužgždančiu popieriuku? Ir jūs įsiklausote - o juk tikrai, kaip gražiai ir garsiai šiugžda! Kaip vikriai medyje šokinėja paukšteliai! Kaip malonu glostyti minkštą katę!

25. Gimus kūdikiui jūsų širdį užliejo beribė meilė. Niekada nė pagalvoti negalėjote, kad žmogus gali taip stipriai mylėti! Ir puikiai suprantate, kad šis jausmas jus lydės visą likusį gyvenimą!

 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
justina