Namai > Santykiai > JAV gyvenanti lietuvių...
 

JAV gyvenanti lietuvių pora į kelionę po pasaulį dviračiais leidosi su mažyliais


2017 03 07 | Autorius: Mama.lt, socialinių tinklų nuotr.
 

JAV gyvenančių lietuvių pora Diana Aleknaitė ir Žilvinas Usonis, netradicinių kelionių „You Go Wild Adventures“ įkūrėjai, kurių gyvenimo tikslas yra nuolat keliauti. Su pora pasaulį pažįsta ir jų vaikučiai.

LNK laidoje „Bus visko“ pora pasakojo, kad jų aistra kelionėms prasidėjo porai nusprendus leistis į ketverių metų kelionę dviračiais aplink pasaulį. Jiedu ėmė taupyti: atsisakė romantiškų vakarienių mieste, laisvalaikio pramogų. Sako, kad taupė taip stipriai, kad net skiepus užsisakė iš Lietuvos ir susileido patys. Taip surinko apie penkiolika tūkstančių dolerių.

Išdalino likusius nereikalingus daiktus, nupirko dviratį Dianai ir ėmė ruoštis. Gyvenimas ant dviejų ratų minant pedalus pasirodė dar sudėtingesnis, nei buvo galima manyti prieš išvykstant. Lietus, šaltis, karštis ir nuolatinis raumenų skausmas tapo kasdienybe. Sunkiausia buvo susitaikyti su vienatve. Ištisus metus kasdien minant po 9 valandas nuo ankstaus ryto iki kol saulė nusileis didžiąją laiko dalį teko praleisti pačiam su savimi.

Trejus ar net ketverius metus turėjusi trukti kelionė nutrūko vos įpusėjus. Pora jau buvo beveik pasiekusi etapą, kuriame baigę pervažiuoti Lotynų Ameriką turėjo pirkti bilietus ir skristi į Pietų Afrikos Respubliką. Visi planai pasikeitė ir kelionę teko atšaukti, kai Diana pasijuto besilaukianti.

Pora priėmė sprendimą grįžti atgal į Čikagą ir tikėjosi Dianai pagimdžius kelionę tęsti toliau. Sako, vaiko gimimas tėvų nepadaro neįgaliais. Tačiau vos gimus Benui, moteris netruko pastoti antrą kartą ir gimė Adelė. Kai mažajai sukako 11 mėnesių, pora ryžosi vėl susikrauti visas kuprines ir sėsti ant dviračio Nikaragvos link, tik šįkart jau su abiem vaikais.

Žilvinas prisimena, kaip keliaujant link Gvatemalos baigėsi maistas ir dvi dienas nebuvo galimybės jo niekur įsigyti. Juokauja, kad vaikai buvo gyvi vandeniu ir saulės energija, tačiau per tris savaites išmokę prisitaikyti, keliautojai sako, kad, turbūt, nėra geresnės tėvystės mokyklos nei toks laikas praleistas visiems drauge.

Vedini savo aistros, Diana ir Žilvinas nusprendė įgyvendinti didžiausią svajonę - gyvenimą paversti viena ilga, nenutrūkstama kelione ir ėmė organizuoti netradicines ekspedicijas visame pasaulyje „You Go Wild Adventures“.

Atsirado šimtai norinčių bent kelioms savaitėms patirti tai, ką patyrė ši pora, pažinti svečias šalis bei jų kultūras, laiko mašina sugrįžti kelis šimtmečius atgal į civilizacijos nepaliestus džiunglių kaimelius. Pora įsitikinusi, kad šių laikų civilizacija sumenkino dvasinį pasaulį, žmonės tapo priklausomi nuo materialių turtų ir pamiršo tikrąsias vertybes.

 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Austeja