Sveikata > Vaiko sveikata > Neįgalaus vaiko...
 

Neįgalaus vaiko susilaukusi dizainerė Indrė Kvedarienė: „Neverkiau, o klykiau“


2017 03 16 | Autorius: Mama.lt
 

Dizainerę iš Kauno Indrę Kvedarienę galima sutikti ne viename pramogų pasaulio renginyje, kur visuomet pasitempusi moteris traukia žiniasklaidos ir fotografų dėmesį. Tačiau retas žino, kad užgesus prožektorių šviesoms, moteris skuba namo, kur jos laukia šeima ir neįgalus septynerių sūnelis. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ atsitiesusi ir savo likimą priėmusi dizainerė labai atvirai papasakojo, ką jai teko išgyventi.

Nors moters išgyvenimai kažkam gali atrodyti nepakeliami, šiandien ji laiminga ir nebenori verkti bei dejuoti.

Būdama vos dvidešimties, drabužių kūrėja I. Kvedarienė neteko savo mylimo vyro ir liko viena su dvejų metų sūneliu Jonu. Netrukus moteris ištekėjo dar kartą ir atrodė, kad po gniuždančių likimo smūgiu pagaliau pavyks atsigauti. Tačiau kaunietės laukė dar vienas smūgis. Sukūrusi naują šeimą moteris susilaukė neįgalaus sūnelio Jorio.

„Sako, jūsų vaikiukas neauga“, – jautrų interviu gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ pradėjo drabužius kurianti I. Kvedarienė. Moteris prisipažino, kad laukdamasi antrojo vaikelio jautėsi labai blogai, o jos galvoje sukosi mintys, kad kažkas ne taip. Būdama šeštą mėnesį nėščia, Indrė sužinojo, kad vaikelis vystosi ne taip, kaip turėtų.

Nors šiandien I. Kvedarienė nenustoja šypsotis ir į viską žvelgia optimistiškai, tačiau tos dienos, kai gimė jos sūnelis, ji nepamirš niekada. „Man atnešė vaikiuką parodyti, bet jis buvo visas užvyniotas, matėsi tik akytės. Ir man pasakė, kaip mes lietuviškai įpratę sakyti, kad vaikas su kiškio lūpyte ir vilko gomuriuku. Ištisai verkiau. Neverkiau, o klykiau. Tai buvo man pasaulio pabaiga...“ – itin skaudžiais prisiminimais laidoje dalinosi I. Kvedarienė.

Vaikas gimė neišnešiotas, septynių mėnesių. Vos gimusiam berniukui genetikai nustatė itin retą Wolfo-Hirschhorno sindromą – apsigimimą su vadinamąja kiškio lūpa, vilko gomuriu, protiniu atsilikimu, sutrikusia raida.

„Aš iš karto labai bijojau dėl protinės negalios ir kiek gyvens. Man tai buvo du svarbiausi klausimai. Pasakė, kad atsiliks, o gyvens taip, kaip normalūs žmonės. Ir daugiau aš nieko negirdėjau. Dabar jam bus septyneri metai: jis nevaikšto, nekalba... Man jis bus visą laiką mažas vaikas“, – atviro interviu metu kalbėjo dizainerė.

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

 


 
Taip pat skaitykite
Laimingo ir linksmo mažylio nuotaika gali persimainyti dėl nuovargio, pernelyg didelės stimuliacijos, alkio, tačiau, jeigu vaikutis verkia...

Štai keletas natūralių priemonių imunitetui, kurias reikėtų vartoti nuolatos. Tiesa, pasirinktą profilaktinę priemonę reikėtų...

Psichologai tvirtina, kad kūniški prisilietimai būtini visiems žmonėms - be jų apninka depresija, ima kamuota nerimas, vargina...

Gydytojams dietologams nerimą kelia Lietuvoje ir toliau augantys vaikų nutukimo rodikliai. Antsvoris ir nutukimas pastebimas visose amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Danielius