Virtuvė > Maistas > Paprasti, dailūs ir...
 

Paprasti, dailūs ir skanūs užkandžiai ant dantų krapštukų (foto)


2017 06 30 | Autorius: Mama.lt, Shutterstock nuotr.
 

Laukiate svečių arba ruošiatės šventei? Tikrai neprašausite patiekę labai dailiai atrodančių, skanių ir greitai pagaminamų užkandžių, suvertų ant dantų krapštukų ar mažų iešmelių. Juos patogu valgyti, kambario kampe pastatytas užkandžių stalas paliks daugiau erdvės šokiams ir bendravimui, o jums nereikės plauti kalno indų po vakarienės. Dalinamės naudingomis idėjomis bei linkime smagių švenčių ir gero apetito!

Plonomis šoninės ar kumpio juostelėmis apsuktos datulės (jas galima keisti džiovintomis slyvomis) trumpai paskrudintos gerai įkaitintoje orkaitėje ir pervertos dekoratyviais iešmeliais. Nuostabus sūraus ir saldaus derinys...

 

Sausainių formele išspaustas batonas pateptas sviestu, uždėta ta pačia formele išspausto sūrio, salotos lapas, griežinėlis pomidoro, griežinėlis dešros, susukta daržovių skustuku nupjauta plonytė agurko juostelė ir alyvuogės puselė perverta gražiais smeigtukais. Paprasti sumuštiniai - šventinis patiekimas.

 

Ant plonų lašišų juostelių uždėta šiek tiek minkšto ožkų sūrio (galima patepti kreminiu sūreliu), jos susuktos ir pervertos drauge su šviežio agurko griežinėliu. Gaivus agurkas puikiai sušvelnina sūrius užkandžio komponentus.

 

Arbūzo ir fetos sūrio kubeliai suverti drauge su gervuoge. Ypatingai dailus derinys, kuriame nuostabiai dera sūrio sūrumas ir riebumas bei lengvas ir gaivus arbūzo saldumas.

 

Cukinija supjaustyta daržovių skustuku, juostelės pasūdytos ir apkepintos grilyje (galima apkepinti ir keptuvėje), susuktos su fetos sūriu, gražgarsčių lapeliais ir perverta dantų krapštuku. Užkandis apibarstytas džiovintų paprikų gabaliukais.

 

Paprasti lietiniai blynai patepti kreminiu sūreliu, apibarstyti žalumynais, išdėliotos lašišos juostelės ir susukami suktinukai, kurie supjaustomi kąsneliais ir perveriami. Žinoma, į lietinius blynus galima įsukti įvairius priedus.

 

Lengvai paskrudintas prancūziškas batonas apteptas mėgiamomis užtepėlėmis (pavyzdžiui, pikantiškomis kiaušinių ir sūrio salotomis, džiovintų pomidorų ar alyvuogių užtepėle ar tiesiog su prieskoninėmis žolelėmis sutrintu sviestu), įvertas dekoratyvumo pridedantis dantų krapštukas su trijų spalvų paprikų kubeliais.

 

Dantų krapštuku pervertas vyšninis pomidoriukas, baziliko lapelis ir mocarelos kamuoliukas. Italijos klasika, telpanti viename kąsnyje...

 

Dantų krapštuku perverti sūrio ir ananasų kubeliai bei žaliosios alyvuogės. Šis netikėta sąjunga tikrai patiks gurmanams ir nustebins puikia skonių derme.

 

Česnakinė varškė (varškė, ištrinta su trupučiu grietinės, sumaišyta su druska, pipirais, trintais česnakais) įsukta į daržovių skustuku supjaustyto agurko juosteles, šulinėlis pervertas dantų krapštuku ir papuoštas virta krevete. Gaivus užkandis tikrai patiks besirūpinantiems savo kūno formomis!
 


 
Taip pat skaitykite
Daugelis tėvų susiduria su nevalgaus vaiko problema - mažyliai atsisako valgyti, nori tik saldėsių ir greito maisto, per kiekvienus...

Kava - tonizuojantis gėrimas nuo kurio prasideda daugelio žmonių rytas. Bet ar žinojote, kad šis gėrimas gali puikiai papildyti...

Viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau informacijos apie įvairiais būdais užaugintas vištas. Svarstoma, kaip tai lemia...

Dažnai diskutuojama, ar egzistuoja tradicinė lietuviška virtuvė ir kokie patiekalai bei produktai galėtų būti jai priskiriami....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (295)
Danielius