Namai > Interjeras > Vieniša keturių vaikų...
 

Vieniša keturių vaikų mama savo rankomis pastatė namą


2018 03 09 | Autorius: Mama.lt
 

Cara Brookins - drąsi ir stipri keturių vaikų mama, kurios ryžtas įkvepia. Moteris paliko smurtaujantį vyrą ir neturėdama nė kruopelytės patirties, pasiremdama instrukcijomis ir mokomaisiais filmukais internete bei gerų žmonių patarimais pati pasistatė namą!

Cara, nusprendusi palikti vyrą, gavo banko paskolą, kurios pakako tik statybinių medžiagų įsigijimui, tačiau lėšų darbininkų samdymui nebuvo. Rankų niekada nenuleidžianti moteris nusprendė namą pastatyti pati ir šia beprotiška idėja netrukus užkrėtė ir keturis vaikus. Moters dukra Hope buvo nusiteikusi ypač skeptiškai, tačiau pamačiusi, kad plyta po plytos kyla didelis ir dailus namas ji teigia suvokusi, kad viskas yra įmanoma ir paskatinusi mamą pasidalinti jų šeimos istorija.

Moteris su keturiais vaikais (jiems tuomet buvo 17, 15, 11 ir 2 metai) žiūrėjo krūvas mokomųjų filmukų internete, skaitė knygas, konsultavosi su statybinių medžiagų pardavėjais, draugais ir kaimynais. Jie išmoko pilti pamatus, mūryti, klijuoti plyteles ir išlieję ne vieną kibirą prakaito pastatė 325 kv. metrų ploto, 5 miegamųjų namą. Cara teigia, kad jie ne tik pastatė namą, bet ir iš naujo sulipdė daug metų kentėjusią šeimą - moteris ypatingai suartėjo su savo vaikais, kurie labai didžiuojasi stipria mama.

Į dažais kvepiantį namą įsikrausčiusi Cara parašė knygą apie savo šeimos istoriją, skatindama kitas moteris nebekentėti ir ryžtis suteikti naują gyvenimą sau ir savo vaikams: „Padarykite didelį darbą. Iššokite aukščiau bambos ir išsikelkite, atrodytų, nepasiekiamą tikslą. Pasiryžkite ir jums pavyks“, - įkvepia knygos „Rise: How a House Built a Family“ autorė.

 

 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
ali
justina