Vaikai > Laisvalaikis > Kauno „Megoje“ duris...
 

Kauno „Megoje“ duris atvėrė naujas zoologijos sodas „Zoopark“


2017 06 23 | Autorius: Mama.lt
 

Trečiadienį Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įvyko išankstinis naujo zoologijos sodo „Zoopark“ atidarymas, skirtas kviestiniams svečiams. „Zooparko“ lankytojai turės išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su gyvūnų pasauliu – tik čia galima išvysti išdykėles surikatas, paglostyti pentinuotuosius vėžlius, padraugauti su būriu triušiukų.

Atidarymo renginyje dalyvavo Kauno savivaldybės vaikų namų auklėtiniai kartu su socialiniais darbuotojais, Daiva Tamošiūnaitė, Indrė Kvedarienė, Natalija Martinavičienė, „Masters of calm“ festivalio organizatorius Mindaugas Vidugiris su žmona ir savo keturiais vaikais, Nacionalinio dramos teatro aktorė Gabija Urniežiūtė, „Mamyčių klubo“ administracija, Asta Muralytė su dukryte Antuanete.

Ypatingai daug dėmesio atidarymo vakarą sulaukė spalvingos papūgos loriketos, kurias galima maitinti iš rankų. Šios papūgos minta nektaru ir yra labai drąsios, tupia ant žmonių ir draugauja su kiekvienu jas aplankiusiu. Naujojoje edukacinėje erdvėje „Zoopark“ didelį džiaugsmą vaikučiams teikė ir ožiukai – vaikai juos maitino morkytėmis.

Kontaktinis zoologijos sodas „Zoopark“ – tai naujas unikalus edukacinis projektas. „Atidarymo proga „Zooparke“ apsilankyti pakvietėme Kauno vaikų namų auklėtinius. Mes siekiame sukurti kuo didesnę emocinę vertę visiems, o ypatingai tiems, kuriems gyventi sunkiau. Ypatingas jausmas matyti, kaip vaikai atsipalaiduoja, ima globoti gyvūnus, atsargiai maitina, juos glosto, atėję pas vėžlius klausinėja, kiek šiems metų. Dėl tokių emocijų mes dirbsime visą laiką. Noriu pabrėžti, kad mes esame ne laikinas projektas, tad lankytojų lauksime visada“, - teigia VšĮ „Zoopark.lt“ direktorius Aleksandras Gavrilovas.

Naujasis zoologijos sodas „Zoopark“ įsikūręs „Megos“ antrame aukšte šalia boulingo. „Zoopark“ erdvėje bus galima susipažinti tiek su egzotiškais gyvūnais, tokiais kaip didžiausia pasaulyje Filipinų žiurkė ar prerijų šuniukai, tiek su naminėmis ožkytėmis, triušiais, jūrų kiaulytėmis. Vaikai, bendraudami su nuo mažens žmonių augintais gyvūnais, pažins gamtos įvairovę, mokysis gerbti ir mylėti, būti kantriais ir tolerantiškais. „Zooparke“ bus vykdomos edukacinės programos, kuriomis bus skatinamas atsakingas požiūris į gyvūnus ir jų priežiūrą. Taip pat bus vykdomos gyvūnų terapijos, padedančios žmonėms, turintiems bendravimo sutrikimų.

„Zooparką“ Kaune galima aplankyti jau nuo birželio 22 dienos.


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
arnas